Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nem tartom magam visszahúzódó...

Nem tartom magam visszahúzódó embernek de egyetlen szilveszteri buliba se hívtak. Más is van ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Azok sem hívtak akiket eddig jó barátoknak hittem. Mindenki másnak kamuzok, hogy persze vidékre elhívtak és ott bulizok ismerősökkel. Közben semmi.
2017. dec. 31. 22:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Engem nincs aki hívjon.
2017. dec. 31. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Engem sem hivtak, de nem is mennek,elvagyok en itthon egyedul is
2017. dec. 31. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Clay Morrow ***** válasza:
100%
Igaz, mára már alig van ki hívjon, de anno hívtak párszor, viszont az egészet elutasítottam így senki se hív.
2017. dec. 31. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Engem sem hívtak, de az ismerőseim többsége sem bulizik, idegenekkel meg nem fogok bulizni. Középiskolás és főiskolás éveimben buliztam eleget (ismerős közösségben, nem idegenekkel akkor sem), most egyszerűen nem vágyom rá.
2017. dec. 31. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
De miért kamuzol? Semmi értelme.
2017. dec. 31. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Minket sem hívtak el a párommal, pedig a szomszédokkal próbáltunk megbeszélni egy bulit, de mi valahogy kimaradtunk a meghívottak közül, mikor az egyikük saját bulit szervezett. A többiek (sok fiatal van) nem tudom, hol buliznak. Így mi maradtunk a városi szilveszternél, utána meg iszogatunk kettesben. Kicsit zavar, hogy mi mindenki házibulijából kimaradunk, ilyenkor jön rá az ember, hogy már egyik ismerősének sem elég fontos.
2017. dec. 31. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Engem soha nem hívott meg senki sem, bár tény és való introvertált, visszahúzódó vagyok.


Úgy fogd fel ezt a helyzetet (tudom bántja a kis szívedet), hogy ők veszítenek ezzel, hiszen a személyed által megfosztják magukat egy vélhetően kedves barát társaságától.

2017. dec. 31. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Valami oknál fogva én is így jártam. Vannak barátaim, mint kiderült ők együtt buliznak otthon az egyiküknél, engem mégsem hívtak, pedig mindig szoktak. Innentől ehhez tartom magam.
2017. dec. 31. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Vannak barátaim, de sosem hívnak, mert tudják, hogy nem vagyok bulizós fajta. Egész évben sem megyek, pont nem Szilveszterkor fogok menni.
2017. dec. 31. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Én 11től 16 éves koromig egy társasággal mentem "házibuliba", inkább baráti összejövetel/ottalvós buli volt. Aztán szétesett a társaság, mindenki ment osztalytársakhoz/barátokhoz. Emlékszem, hogy 30.án beszéltem egyik osztálytársammal és akkor hívott el. Elmentem végül egy full idegen városba, rajta kívül nem ismertem senkit és full szar volt az egész. Ezután már nem is mentem soha, többet nem megyek eröltetett buliba, semmi értelme úgysem érzem jól magam. Tavaly pl a nagymamámmal és a kutyámmal voltam egész nap otthon, ma pedig (20évesen) anyukámmal, apukámmal és a kutyával vagyok, filmezünk, nasizunk, beszélgetünk, döglünk a kanapén. Ennél jobb nekem nem is kell.
2017. dec. 31. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!