Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nekem végem van 22 évesen?

Nekem végem van 22 évesen?

Figyelt kérdés

Úgy érzem teljesen kész vagyok.


Sajnos elkövettem azt a hibát, és beleestem a nem tudok dönteni csapdába anno, hogy nem mentem egyetemre (2,5 éve), pénzt akartam szerezni, helyette munkanélküliség jött meg tavaly nyáron egy kisebb balesetem volt, ami fokozta a lelki sérülésemet.... közben meg jelentkeztem egyetemre, amibe beleválasztottam. Rájöttem, hogy nem az én világom a szak (szociológia), közben ráfüggtem az altatókra, meg teljesen nullára redukálódott a szociális életem is. (Jelenleg 0 barátom van). Szóval óriási csalódás volt az egyetem, amit persze magamnak köszönhetek, mert én választottam rosszul. Csak az fáj és az tett traccsra lelkileg, hogy én évekig erre gyűjtöttem, meg nagyon nagyon készültem (annyira hogy kikészültem) és csalódás.


Most Decemberben meg oda jutottam, hogy pszichiátria. :(

Azóta meg mióta kijöttem teljesen kész vagyok. Felriadok esténként, pánikrohamaim vannak, fáj a szívemnél kegyetlenül, ami persze nem a szívem -sajnos- hanem az idegeim. Nem tudok egyedül A pontból B pontba jutni (anyám kísér) semmi erőm...

De annyira összekapartam magam, hogy idegnis újra munka, csak bas zameg oda jutottam, hogy a nevem nem tudom aláírni. De tényleg, csaj segített nekem kitölteni a papírokat. Azt hiszem itt a végem.


Mi a véleményetek? Ebből van kiút?


2018. jan. 14. 15:41
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

En is ebben vagyok,25 eves lettem novemberben,az a kor hogy mar karrierm kene hogy legyen.

Nekem tudod mi volt? 19 evesen erettsegiztem le, egy evet itthon voltam 2013 nyaran 20 evesen akartam volna elkezdeni okj szakmat tanulni, legyen vmi munkam, de a torvenyek ellenem beszeltek utana lehet nezni hogy,akkor levittek a korhatart 21 evre sz ingyenesseget, 1 honap miatt,nem mehettem a korosztalyom koze 1-honap miatt.

Ketsegbeestem, mi lesz most velem? Majd 2014 ben elmentem dolgozni,egy gyarba lehuztam egy 8-9 honapot kb.ott kikeszultem,keves volt a fizetes, es 2015 januarjaban 22evesen kileptem, onnantol itthon vok. Azota felemeltek a korhatart,de nem ment mar a tanulas 23evesen,feladtam az eletemet mondvan,depresszios lettem,es most se munkam,se szakmam se semmi, mindezt egy elcsezett torveny miatt amit 2013ban megvaltoztattak a korabbi 15evig fentartott torvenyt,es tudod mi a legrosszabb? Hogy 5 ev eltelt ,5ev, es 20 rves korom ota nem elek, szinte. Az a legrosszabb,hogy felek ongyilkos lenni,mert nem tudom mi van halal utan, de en mindig egy szorgalmas eletrevalo ember voltam meg oklevelet is kaptam rola kozepsuliban-,magatartasom is jo volt.es stb.

2018. jan. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Kedves 11-es: téged idézlek: "en mindig egy szorgalmas eletrevalo ember voltam "


Legyél újra az, megvan a képességed a talpraálláshoz, ne azt nézd, hogy mekkora bajban vagy, hanem, hogy hogy jössz ki belőle.

2018. jan. 18. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!