Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek? Nagyon el vagyok...

Mit tegyek? Nagyon el vagyok már keseredve.

Figyelt kérdés
20 éves lány vagyok, jelenleg levezőn egyetemre járok, mellette pedig dolgozom. Eddig még sosem volt egyetlen párkapcsolatom sem. Nagyon magányosnak érzem magam, egyetlen fiú/férfi sem nyit felém. Munkahelyemen mindenki idősebb, egyetemen két hetente találkozunk. Munka és tanulás mellett még eljárni sem tudok sehova, így is alig bírom. Kétségbe vagyok esve, hogy nekem sosem lesz senkim. Mit tegyek?
2018. ápr. 10. 17:22
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nyiss te a fiúk felé! :)
2018. máj. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Láttam, hogy aprilissban irtad ki a kerdest, en csak most olvastam.

Ne akard gorcsosen, mert akkor annal inkabb nem jon. Majd jon, amikor jonnie kell. Addig is koncentralj a sulira es a melora. Szabadidodben csinalj kozos programokat a barataiddal, mozi, buki, vagy uljetek be egy jo etterembe, vagy csak egyszeruen egy parkba es piknikezzetek. Ha szeretsz sporolni jarj edzoterembe. En is sporotok, igaz en futok en nm szeretem az edzotermeket. Es kozben zenet hallgatok. Ha szeretsz fozni/sutni az is jo, ido azzal is telik. Kicsit eltereli a gondolataiadat. Remelm, kicsit tudtam segiteni. En 26 vagyok amugy es nekem sem volt kapcsolatom, de ugy vagyok vele nem eroltetem, ha lennie kell ugyis lesz. Most a melo a legfontosabb. Vannak celjaim.

2018. máj. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Alakult azóta a dolog valamit?
2018. máj. 18. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!