Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit csináljak ilyen helyzetben?

Mit csináljak ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Szerelmes vagyok egy lányba de neki van pasija, én meg lány vagyok és nem tudom hogy biszex-e vagy sem... Mit csináljak ilyenkor? Légyszi segítsetek!

2018. ápr. 16. 09:52
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
Itt nem az a probléma, hogy más beállítottságú vagy, hanem az, hogy az illetőnek már eleve van valakije. Ha működik közöttük a kémia, akkor szemét húzás lenne bekavarni.
2018. ápr. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%
A plátói szerelem is szerelem. Ne csinálj semmit, csak álmodozz róla és tervezd el, hogyan tudnál bevágódni nála. Aztán ha szakít a pasijával (mert előbb-utóbb ez úgyis megtörténik), és emiatt padlóra kerül, dobd be magad és "vígasztald meg". Hálás lesz érte. :)
2018. ápr. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Próbálj megismerkedni vele,időt tölteni vele.És ne legyen lelkiismeret furdalásod,egy jó kapcsolatba nem lehet "bekavarni",amibe meg bele lehet az amúgy sem volt az igazi,amúgy is szakítás lenne a vége. Ha összeismerkedtetek majd eldől,hogy viszonozza-e az érzelmeidet. Ha igen,akkor úgyis szakít a pasival,ha meg annyira odáig van érte,akkor max.visszautasít,nem veszítessz semmit.
2018. ápr. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
(Off): Kiváncsi lennék, hogy ha a lepontozást röviden meg is kellene indokolni, vajon képesek lennének-e az érintettek értelmes, kerek mondatotakat alkotni. Az én kommentem (#2) óta csak 1 válasz született, de a %-ok megjelenéséhez minimum 2 értékelés kell. Tehát idejött valami idióta, hogy lepontozzon, de sem a kérdéshez, sem a válaszomhoz nem tudott hozzászólni. Bravissimo! :D
2018. ápr. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha gondokid segitek, irj privit. 25/L/L
2018. ápr. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Macika86 válasza:

Mit szeretnél egy bitől(?), aki maga sem tudja mit akar.... ez nekem furcsa,

sosem értettem a határozatlan embereket.

Vagy nő kell vagy ffi.


És mi az, hogy szerelmes vagy bele? Hogy, miért? Szexeltetek, főztetek együtt, kirándultatok sokat együtt, stb., stb. Mi az, hogy szerelmes vagy? Mégha össze is jönnél.veleSzerintem engedd el

2018. ápr. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!