Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Vannak itt olyan emberek akik...

Vannak itt olyan emberek akik nagyon magányosak voltak, azt hitték, hogy őket senki nem fogja szeretni de végül tévedtek?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok, hátha számomra is van még remény😅

2018. ápr. 27. 21:52
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Egy magamfajta férfi számára (évek alatt összegyűjtött tapasztalat alapján) az is csoda, ha bármilyen lány párkeresési szándékkal ráír. Egyetlen egyszer kaptam ilyen jellegű üzenetet, majd amikor közeledni próbáltam, elküldött, hogy szerinte félreértelmeztem a dolgot. Minden összevetve elmondhatom magamról, 27 éves fériként sosem volt barátnőm. Aligha látok esélyt csodára, mert itt már csak az segít. A nőknek jóval egyszerűbb dolguk van.
2018. ápr. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Régebben én is azt hittem hogy engem soha senki nem fog szeretni.de mikor nem is számítottam rá megtaláltam életem szerelmét.
2018. máj. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
#11-es Miért lenne könnyebb a nőknek? A lélek nemtelen. Akit tényleg szeretnek azt a lelkéért szeretik főként, s a személyiségéért. Persze hihetsz tovább a sztereotípiákban, ha neked jobban esik. Nem hiszem, hogy bárkinek könnyebb lenne. Olyan szempontból nehéz lehet egy férfinak, ha nincs önbizalma, de ez nőként is elég nehéz... Bár sajnos ebben talán mégis a férfiaknak nehezebb, mert a nők biztos hátterek keresnek, hogy ne kelljen állandóan a társuk kételkedésében élniük. Viszont a nőket sokkal jobban megítélik a külsejük alapján. Lehet vitatkozni, kinek nehezebb, de nincs értelme. Mindenkinek nehéz.
2018. máj. 13. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Én nem tévedek ebben.
2018. máj. 13. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Egy páran már mondták,hogy úgyse úgy lesz,ahogy mondom,hogy egyedul rohadok meg xd azota is egyedul rohadok 😂😂😂 de legyen igazuk,bár ugyse lesz xd
2018. júl. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!