Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mi értelme van ennek az...

Mi értelme van ennek az átkozott életnek? Magányra vagyok kárhoztatva, miért ilyen igazságtalan az élet?

Figyelt kérdés
Nem akarok évekig szenvedni ha egyszer felesleges az életem...

2018. máj. 3. 15:50
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Válts stílust, légy egy cseppet bunkó. Ismerős az az érzés, hogy segít valaki a másiknak, erre ő lesz kihasználva mégjobban... Mond NEM-et, ha valaki segítséget kér valamiben (kiv. ha életveszélyről van szó), ne tedd meg azt, amire kér, inkább mond el neki, hogy mit hogyan tegyen, végezze önmaga a segítséget:).

Van 1-2 film, ahol van pár bunkó, de még elfogadható kategóriájú ember beszólásai, cselekedetei, érdemes tanulmányozni őket.

2018. máj. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Jaaa hogy ez egy ilyen öngyilkosságos kérdés. Már látom a témákban is. Akkor meg fszom az egészbe, ezt már ezeregyszer végigcsináltam, nem veszek részt még egy ilyenben. Hiszen tudom, akárki akármit is mond, te úgyis öngyilkos akarsz lenni. Ezesetben sz@rok bele.
2018. máj. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Miből gondolod, hogy magányra lennél kárhoztatva?
2018. máj. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
25%
Ugyanebben a helyzetben élek jelenleg. Engem csak az motivál egyedül, hogy egyszer mindnekinek jobbra fordul az élete. Azt viszont észrevettem, hogy azzal hogy te másoknak jót teszel, segítőkész vagy, normáls, rendes, kedves, nem lesz a te életed jobb, max azoké akikkel ezt teszed. Van egy pár ismerős, vagy akár szomszédot is mondhatok, ahol minden csak a pénz, előre jutás, szemétkedés, pletykálkodás megy, mégis minden téren helyén van az életük, stresszesnek sem tűnnek. Speciál én mindig is segítettem haverékat, ők kihasználtak, kibeszéltek a hátam mögött. Csúnyán összekaptunk ezek miatt a dolgok végett. Eltelt lassan 10 év. Én a posványban, párkapcsolat, barátok, jövő nélkül, ezeknek az embereknek meg kivétel nélkül bejött az élet.
2018. máj. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
23%
átérzem uccsó itt is hasonló a helyzet...
2018. máj. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=XkbzEqHmJPs

https://www.youtube.com/watch?v=twDTFqXPQLg

Nézd meg ezt a két videót remélem segít es talán rá jössz hogy attól hogy itt bánkódtsz és sírs attól nem lesz jobb neked kell tenni azért hogy boldog legyél,küzdj az álmaidért és ne add fel.

2018. máj. 20. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Sajnos egyet értek, ez az utolsó megoldás maradt. Nincsenek normális emberek csak instaribik meg azok akiknek ez kell.. Mindenki leszarja az ilyen embereket akik hasonlóan éreznek.
2018. szept. 23. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!