Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Iskolai lelki terror?

Iskolai lelki terror?

Figyelt kérdés

Hogyan lepjek tul rajta? Pszichologushoz nem akarok menni.

Altalanos iskolaba is folyton piszkaltak lelkilek es most is kozepiskolaba is (mostanaba nem csak ev elejen)

Sokszor gondolkoztam az ongyilkossagon, azon h megolnem azokat akik bantottak es utana lennek ongyilkos.

Nem tudom elfogadni magam, utalok tukorbe nezni, a telefonom kamerajabol latni magam nem birom elfogadni magam mert szerintem ronda vagyok es mindig a hibaimmal bantottak.

Nincs onbizalmamse es szerintem szeretet hianyos is vagyok, sose lesz baratnom mert egy ilyen magamfajta selejt luzerbe senki se szeretne bele.

Egy kicsit anti szoc is vagyok mert utalok tomeg melett, tomegbe lenni es azt is utalom ha neznek. Szerintem az lenne a legjobb hogy tuladagoljam magam mert akkor legalabb az utolso perceimet vidaman toltenem amugyse hianyoznek senkinek.


Bocsi a helyesirasi hibakert es az ekezet nelkuli irasert csak telefonrol irtam es gyorsan. :)


2018. máj. 9. 21:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát, pedig jó lenne, ha pszichológushoz mennél mégis! Ezek nagyon veszélyes gondolatok! Ne csinálj semmi visszafordíthatatlant! Gondolj azokra, akik szeretnek, mert hidd el, hogy a világ nemcsak az iskolából áll! Gondolj a szüleidre, nagyszüleidre, rokonaidra! Szerintem jobban szeretnek, mint hinnéd! Amit tervezel, az önmagad és mások ellen irányuló agresszió, az pedig nem jó. Ha nagyon kibírhatatlannak érzed a helyzeted, szeptembertől válts iskolát, vagy akár legyél magántanuló! Meglátod, szépen össze fogod szedni magad, ha kikerülsz a közegből, ami lelkileg rombol téged, lesz jövőképed, képes leszel új kapcsolatokat kialakítani. A pozitív megoldásokat keresd! Sok sikert!
2018. máj. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Pedig jó lenne ha elmennél orvoshoz. Ne ásd bele magadat az önsajnálatba. Próbálj változtatni. A szépség relatív... nézd pl.Marilyn Mansont.. szép? Nem! Mégis jó csajai voltak. Van önbizalma (ok..pénze is..de ez se menne önbizalom nélkül).
2018. máj. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én nem foglalkoznék ilyenekkel, hisz te is tudod tökéletes ember nincs.
2018. máj. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
csak azt nem értem hogy például amikor így viselkednek emberek hogy kihozza a másikból azt hogy ezért megölje azokat akik piszkálják meg magát is ,akkor azért ki is a felelős, ezek után nem lepődők meg ha itt is megöli valaki az osztálytársát mint az amcsiknál.Az a baj hogy utánna már késő, előtte kellett volna gondolkozni a többi embernek, hogy mit is jelent ilyenkor hogy el kell fognunk mindenkit.
2018. máj. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Egy jó barátra lenne szükséged.


23f

2018. máj. 10. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is iskolai lelki terror áldozata voltam hosszú évekig, boldog, boldogtalan rúgott belém, mint egy rongylabdába, gyaláztak, kórusban csúfoltak, kinevettek, lenéztek. A bűnöm annyi volt, hogy fiú létemre vörös hajam volt. A sok megaláztatás ellenére sosem törtem meg és rengeteg barátra tettem szert, sok igaz embert ismertem meg, te se add fel. Aki mást a kinézete alapján megvet, kigúnyol az csak saját magát minősíti, a saját lelki nyomoráról állít ki bizonyítványt. Meg ne forduljon a fejedben, hogy hitvány, felszínes kis tetvek miatt árts magadnak. Hozd ki a legjobbat magadból, tűzz ki egy célt, peregjenek le rólad a sérelmek, soha ne hagyd magad megalázni.
2018. máj. 10. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Menj el Boxolni, edzél, erősödj meg, szép izmos, magabiztos leszel, és ne félj pofánverni minden ilyen aljaembert. Ne félj, csak 1-et kell, utána a többi békén hagy. Hajrá!
2018. máj. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nincsenek nagyon csúnya emberek, nyilván Te sem vagy az.. Hidd el, sokan túlesnek ilyen időszakon, aztán kinövik. És igen: Sportol, olvass és keress fel egy szakembert.
2018. máj. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Stand up for yourself.
2018. máj. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!