Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért érzem ezt?

Miért érzem ezt?

Figyelt kérdés

Szóval. Semmi értelmét nem látom az életemnek.

Semmi sem foglalkoztat már igazán úgy mint régen.

Sokan mondják,hogy ennek aka az hogy elzárkózok a külvilágtól.

És mindenkitől.

Nincsenek "legjobb" barátaim sem.

Nemsokára itt az iskola "továbbtanulás" és nem lenne jó ha mindenki depisnek nézne.

Legalábbis nem vagyok az.

Nem cigarettázom

Nem kávézom

Nem drogozom

Kérlek benneteket segítsetek nekem


2018. máj. 12. 16:50
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocsánat az írásom miat
2018. máj. 12. 16:50
 2/4 anonim ***** válasza:

"Szóval. Semmi értelmét nem látom az életemnek."

Az lehet, de az élet azért él téged, mert ez egy elkerülhetetlen dolog. Tudományos szempontból olyan biológiai gépek vagyunk, amik egyszerű rendszereket alakítanak át bonyolultabbá (gondold el mit eszel meg és mi jön ki belőle). Lényegében mindenki hozzájárul az univerzum idő előtti pusztulásához.


"Semmi sem foglalkoztat már igazán úgy mint régen."

Mindenkivel megesik, tovább kell lépni. Én is sok mindent kipróbáltam már és nem tudnék ezekhez visszatérni, mindig valami új jön. Ha nem szándékosan váltasz tevékenységek között, akkor maguktól lesznek unalmasak. Keresd te is a következő dolgot, ami érdekel.


"Sokan mondják,hogy ennek aka az hogy elzárkózok a külvilágtól. És mindenkitől."

Igazuk van, abból kifolyólag, amit az előbb leírtam.


"Nincsenek "legjobb" barátaim sem."

Üdv a klubban. Ha nem látnak benned kihasználható értéket, akkor ez történik. Ne másnak élj, inkább magadnak.


"Nemsokára itt az iskola "továbbtanulás" és nem lenne jó ha mindenki depisnek nézne. Legalábbis nem vagyok az. Nem cigarettázom. Nem kávézom. Nem drogozom."

Ez már jó hozzáállás. Az agyad elkezdett visszahúzódni az élet elől, mert nem veszed igénybe. Ilyenkor a beszélgetés és a fizikai munka szokott segíteni. Két egyszerű dolgot javaslok. Beszélgetésre ott van pl. az anotalk.hu, random emberekkel összekapcsol névtelenül és tudsz beszélgetni akármiről fiúkkal vagy lányokkal. Helló, szia, hány éves vagy, honnan írsz puff kilépnek, semmi baj, újra. Helló helló korod kilép. OK, nem tetszett a korod. Nincs ezzel semmi baj, nem kell magadra venni, próbálkozz tovább. Nekem tegnap 20 próbálkozásba telt, mire valaki olyan jött, akivel órákig el tudtam dumálni. A lényeg, hogy saját magáról kérdezd és ne beszélj magadról, hacsak ő nem kérdez vissza. Hol tanul, mit csinált ma, mi a kedvenc zenéje, mit szeret benne. Aham, aha, ez király. Én ma hajnali 3-ig beszélgettem idegenekkel szinte a semmiről és a végén már nagyon ment, pedig befordultan kezdtem el. Amikor lehajtottam a fejemet a párnámra, teljesen fel volt fújódva. Éreztem, hogy dolgozott egész este a vérnyomás benne és mintha ki lenne tágulva.

Másik dolog a fizikai munka, amivel megmozgatod a tested, nem csak az agyad. A legegyszerűbb dolog a futás. Fuss pár kilométert, sétálj közben, ha kifáradsz. Persze melegíts be előtte, és utána nyújtsd ki az izmokat, hogy ne legyen akkora izomlázad. Ha zavarnak az emberek, akkor estefelé fuss. Aztán néhány egyszerű dolog még van, pl felülések és fekvőtámasz a szobádban.

Garantálom neked, hogy 1 hét után észre fogod venni a változást.

2018. máj. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ideje becsajoznod/pasiznod.
2018. máj. 13. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek!😊
2018. máj. 13. 09:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!