Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ti is azért nem barátkoztok,...

Ti is azért nem barátkoztok, mert nem tartjátok magatokat értékesnek embernek?

Figyelt kérdés

Nekem ez az oka az egésznek.


Az élet több területén kudarcot vallottam, ráadásul azt sem szeretem, ahogyan kinézek, így minden önbizalmamat elveszítettem, ergo nem tartom magamat értékes embernek, így képtelen vagyok bármilyen emberi kapcsolatokat kialakítani...


Tehát arról van szó, hogy attól félek, ha megismernek közelebbről és megtudnak rólam ezt-azt, de leginkább azt, hogy mekkora lúzer vagyok, már nem hinném hogy szeretnének velem barátkozni.


De nyilván ha barátot nem, akkor párkapcsolatot meg főleg nem találok így...


2018. jún. 17. 17:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Senki nem birja azokat akik onsajnalatba burkoloznak. Ez oszton... kelj fel es jarj. Vagy csinalj valamit magaddal bakszki hoy legyen mar magadban sajat hit. Ne masoktol vard...
2018. jún. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
nem azért nem barátkozok mert senki se jön a közelembe (büdös vagyok)
2018. jún. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Velem is ugyanez van.
2018. jún. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
En baratkoznek veled kerdezo.Szivesen meghalgatom azt is,hogy miert erzed luzernek magad!
2018. jún. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Én is van hogy ezt érzem, de próbálom leküzdeni, és meggyőzni magam az ellenkezőjéről, mert ez nem valami egészséges hozzáállás.


A kinézeteden sokat tudsz változtatni, és bár a kudarctól való félelem miatt nehéz, de akkor is ki kell próbálni új dolgokat, vagy eljárni ide-oda. Ha bezárkózol, sokkal rosszabb lesz. Egyébkénkt meg biztos nem vagy akkora lúzer, amilyennek beállítod magad.:)

2018. jún. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Én az embereket nem tartom elég értékesnek..


25f

2018. jún. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Részben igen, másrészt meg azért, mert magamnak való vagyok és nem szeretek emberek között lenni. De nekem így jó és nem érdekel, mit gondolnak mások rólam.
2018. jún. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Egyrészt igen, mert például nekem rengeteg emberrel ellentétben nincs konkrét érdeklődési köröm. Ami esetleg érdekel, az is csak felületesen. Hobbim sem igazán van, szóval ha kérdeznek rólam általában nem igazán tudom mit mondjak és ez elég kínos pillanatokat tudni szülni. Másrészt pedig társaságban nagyon szorongó és gátlásos vagyok, ami szerintem még nagyobb probléma, mint hogy semmi nem érdekel igazán. 17/L
2018. jún. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én barátkozok,de talán azért nem lesz az egészből "barátság", mert tényleg nem vagyok értékes. Nincs olyan kisugárzásom ami másoknak pozitív lenne. Így a párkapcsolat is igen kilátástalan. Talán hasonlítunk, írj rám ha szeretnél :)
2018. jún. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
én pont azért nem barátkozok mert nincs az emberekben emberiség
2018. jún. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!