Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ti is azért nem barátkoztok,...

Ti is azért nem barátkoztok, mert nem tartjátok magatokat értékesnek embernek?

Figyelt kérdés

Nekem ez az oka az egésznek.


Az élet több területén kudarcot vallottam, ráadásul azt sem szeretem, ahogyan kinézek, így minden önbizalmamat elveszítettem, ergo nem tartom magamat értékes embernek, így képtelen vagyok bármilyen emberi kapcsolatokat kialakítani...


Tehát arról van szó, hogy attól félek, ha megismernek közelebbről és megtudnak rólam ezt-azt, de leginkább azt, hogy mekkora lúzer vagyok, már nem hinném hogy szeretnének velem barátkozni.


De nyilván ha barátot nem, akkor párkapcsolatot meg főleg nem találok így...


2018. jún. 17. 17:43
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Sajnos igen. Nagyon el vagyok maradva a korosztályomhoz képest, mindig alárendelt szerepet veszek fel e végett, és meguntam. Csak hasonlóakat próbálok találni, de ahhoz meg nagy szerencse kell.
2018. jún. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Azért nem barátkozok, mert kiteszem a szívem-lelkem másokért, hogy miután elvették, ami kell egyszerűen kidobjanak.


Ha nekem kellett eddig segítség MINDIG szarban hagytak, úgyhogy köszi, jó az élet a párommal kettesben.


Nincs szükségem képmutató emberekre.


29n

2018. jún. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele, sajnos.
2018. jún. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!