Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Egyedül van értelme leélni...

Egyedül van értelme leélni egy életet, úgy, hogy vágynátok társra, családra? Ti letudnátok?

Figyelt kérdés
Ja és másban sem tudnátok kiteljesedni, mert genetikai hulladékok (buta, lassú, ügyetlen, mentálisan beteg) vagytok.
2018. jún. 22. 06:31
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
12%
Kérdező, milyen jó tulajdonságaid vannak?
2018. jún. 22. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
19%

Én sem nyaltam neki, tartalmilag egyet is értettem a válaszaiddal, de a közlésmóddal nem tudok. Én sem nézem jó szemmel, ha valaki önsajnáltatást választja a felelősségvállalás helyett, de ez a Csernus-féle gerilla taktika csak ritkán válik be. A legtöbbeknél ez egy sokkal lassabb folyamat, nem pálfordulások, hanem beérések mentén zajlik.


Nem ismered a buddhizmust, ha ennyi jut róla eszedbe, hogy cölibátus, ami ráadásul egy keresztény terminus. Sokan egyébként nem is tartják vallásnak a buddhizmust, hanem inkább valami életvezetési, filozófiai rendszernek, mert nincsenek benne dogmák, amiket el kellene fogadni. Buddha azt tanította, hogy a valóságban NEM hinni kell, hanem megismerni. Ennek a megismerésnek az egyik eszköze a meditáció, amit nem valami ezoterikus bullshitként kell felfogni, hanem a valóságra való kondicionálásként. Nem látom be, hogy ez miért lenne "nem normális".

2018. jún. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
11%

Még azt szeretném megkérdezni, tőled, mint a normalitás nagykövetétől, hogy az alábbi két normális ember közül melyik a normálisabb?


1) Péter. 177 magas pék a Tescóban. 5 gyereke és 1 kutyája van, jobbkezes, szabaddejében a gyakorikérdések.hu-ra jár levezetni az indulatait, amit utána atyai pofonként akar feltüntetni.


2) Sára. 168 magas mérlegképes könyvelő. Suzukija van, ateista, évente 2 könyvet olvas el, első gyermekét várja. Szabadidejében a Facebookon lájkolgatja a ismerősei kaja- és kisbabafotóit.


Ez így elég adat róluk, vagy elég lett volna, ha csak a gyermekeik számát adom meg?

2018. jún. 22. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
16%
33. 34. ugyes!:)
2018. jún. 22. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
Véleményem szerint mindegy, hogy kinek hàny gyereke van, mert nem az lesz mérvadó az ember személyiségében. Felesleges megbélyegezni az embereket, emellett összehasonlítgatni, hogy ez ilyen, ez olyan. Sokkal boldogabb lenne mindenki, ha eltűnnének ezek a cìmkézèsek, majd mindenki a saját életével foglalkozna.
2018. jún. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:

Nem tudom, nekem nem akar összejönni a kapcsolatosdi, volt már párkapcsolatom, de 1 évnél tovább nem tartott, és inkább vagyok egyedül, mint olyan kapcsolatban, amit nem akarok. Én mégis keresek dolgokat, amikben kiteljesedhetek, még akkor is, ha társtalálással problémáim vannak.


Egyébként engem az ilyen emberek nagyon tudnak motiválni, őt az sem tartja vissza, hogy egy lába hiányzik és mankóval jár:

[link]

2018. jún. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
60%

Aki nagyon vágyik társra vagy családra az általában talál is. Keres egy hasonlót.


Olyan is van aki senkire se vágyik.


Régebben hallottam egy bölcsességet:

A magányhoz nem feltétlenül kell defektesnek lenni. Mert olyan is van hogy valakinek csak azokból a defektesekből van elege akikkel addig találkozott :)

2018. jún. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
"Aki nagyon vágyik társra vagy családra az általában talál is. Keres egy hasonlót." - Csak aki nem tucat, az nem könnyen talál hasonlót, vagy ha igen, akkor lehet, hogy már foglalt...
2018. jún. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:

Én 23 éves vagyok és sosem volt még barátnőm.

Miközben művelt vagyok, igényes, megfelelően öltözködöm, nincs rajtam 1kg felesleg sem és kondizom is mellette.

Jah és több évig kerestem is nőt. Több év után viszont feladtam.

Ennyit azoknak, akik szerint: "ha keresel - találsz"

Meg azoknak akik szerint: "ha jó vagy - kellesz vkinek"


Ezek mind baromságok.

2018. jún. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
0%
Ez genetika szerintem is
2018. jún. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!