Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek, hogy elmúljon a...

Mit tegyek, hogy elmúljon a magány érzetem?

Figyelt kérdés
Próbálom elnyomni magamban, de nem megy. Nektek mi a módszeretek, hogy ez ne kínozzon?

2018. júl. 5. 23:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Próbálj meg ismerkedni, barátokat szerezni. Nem elfojtani kell, hanem tenni ellene. Akár itt is ráírhatsz emberekre, rengetegen magányosak.
2018. júl. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
az milyen érzés? az ember mindig magányos. pl gyakorizz vagy beszélgess a barátaiddal, emberekkel, stb.
2018. júl. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Nagyon ritkán fordult elő, hogy én itt ráírtam valakire, akkor sem ismerkedés céljából, csak a válasza miatt.
2018. júl. 5. 23:14
 4/15 A kérdező kommentje:
A magány nem a barátok hiánya miatt van bennem, hanem a társ nélküliség miatt. Ezt szeretném valahogy megszűntetni anélkül, hogy társat kéne keresnem.
2018. júl. 5. 23:23
 5/15 anonim ***** válasza:
Fiú vagy lány vagy?
2018. júl. 5. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nő vagyok.
2018. júl. 5. 23:52
 7/15 anonim ***** válasza:
Nőként pedig egyszerűbb, mennyi idős vagy
2018. júl. 6. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
#7 Tudsz valami egyszerű módszert? Elárulod?
2018. júl. 6. 00:44
 9/15 anonim ***** válasza:

külföldön élek, elég necces, az a módszer, hogy állandóan próbálkozni kell, lesznek kemény napok, lesz mikor úgy érzed, hogy feladod, és inkább leugrasz egy hídról, de aztán arra gondolsz, hogy az élet több ennél, csak valamit elveszettünk az iskolás éveink alatt amit visszaszerezni elképesztő nehéz


én most ezt az utamat járom

2018. júl. 6. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
De ha szenvedsz a magánytól és a társnélküliség az oka akkor miért nem keresel társat? Vagy mist szakítottál vagy már túl régóta vagy egyedül szerintem.. az biztos hogy egyszer mindenkinek meg kell találni a társát ez nagyon fontos. Az ember társas lény..
2018. júl. 6. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!