Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mikor és mennyire érztétek...

Mikor és mennyire érztétek magatokat magányosnak a legjobban?

Figyelt kérdés

Mit tettek ellene? Mi volt a leggázabb dolog amit ez ellen tettetek? ( ha volt ilyen)

Én most, mikor bárátaim eltűntek, barátnőm nem foglalkozott velem és megcsalt. És annyira egyedül volt, és beszélni se tudtam hogy leálltam mormonokkal beszélni. Kedves csinos lány volt amerikai de egész ügyesen beszélte a magyart ahhoz képest. És kis megnyugvást jelentett h valakivel tudok beszélni, és meghallgatott (még ha főleg mormonokrol beszéltünk). És nevettünk picit, egész jól kijöttünk szabályosan jó kedvem lett utána. Hogy valaki beszélt velem (még ha csak a missioja miatt is csinálta)



2018. júl. 7. 14:47
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Szia! Tudom, már kaptál elég választ, de egyetértek, a világ ilyen, mindenki önző valahol. :/ Alapvetően nem kéne magányosnak érezzem magam, de minden barátom előrébb van az életben, mint én, és ahhoz bizony kapcsolatok kellettek. Akinek nincs sok barátja ott a családja, vagy a párja. Nekem sosem volt párom, a családom sem az a tipikus nagy összetartó család, és barátom sincs sok. Mindenkinek annyi programja van a nyáron, én meg itthon vagyok, egyedül. (Ismerek olyat, akinek ez megfelel.)Mondjuk pénzem se nagyon lenne szórakozni, egyetemi táborokba járni, ilyenek. Egyáltalán emlékszem-e arra, hogy milyen szocializálódni? Még 2 éve sok buliba jártam, de ott is max. akkor ment, ha ittam egy-egy sört. Akkor laza voltam. Általánosságban kedvelnek az emberek, de hosszú távon inkább furának tartanak. :D de szerintem csak az önértékelési problémáim miatt izolálódom ennyire. Szeretem azokat, akik kimondják amit gondolnak, senki se utálja őket érte és még népszerűek is. Én mire eljutok oda, hogy őszinte legyek, vagy sírok, vagy hülyét csinálok magamból, és nagyon kiakadnak rajtam az emberek. Ha nem vagyok velük, legalább nem bántanak. Szörnyű, de nagyon fájdalmas, mennyire gáz emberek vannak, és miattuk sírjak, mikor tudom, hogy nekik nincs igazuk, csak a saját szemszögük érdekli őket, és ha netán felmerül, hogy na ezt-azt másképp kéne csinálni, mindig megkapom, hogy nekem kell alkalmazkodni, mert én vagyok kisebbségben. Kell ez? Akkor inkább online közösségek. Ott sem vagyok népszerű, de legalább nem bántanak. Úgy fest, nekem ez jutott. :) jó látni, hogy van, aki még tud élni.
2018. júl. 9. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Amikor az exemmel már csak vergődtünk a kapcsolatban, egy kalap szar volt minden, és őt nem is igazán érdekelte a dolog, csak én kapálóztam kettőnkért.


Azóta már értelmes, normális párom van, akivel többek között lehet kommunikálni, mert nem ignorálja a olgokat :)

2018. júl. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Én úgy igazán kb 8. vége óta érzem ezt, előtte csak arra vágytam, hogy hagyjanak békén. (sosem sikerült beilleszkednem, van bennem egy nagyon halvány autizmus)

Néha kevésbé, néha jobban.

Pl 9.-ben depresszióba estem.

Akkor voltam világ életemben a legdagadtabb (95 kg, 170 cm 😬😵), nem sikerült beilleszkednem (bonyolult, hogy miért)


10.-ben elkezdtem próbálkozni, ismerkedni, neten is meg élőben is, hát...

Azóta rájöttem, hogy kár a gőzért.

Népszerű úgysem leszek, zártabb ember vagyok, és szerintem külsőleg is inkább taszító vagyok, mint vonzó.


Persze haverjaim vannak nekem is, nem utál senki (nincs miért), páran felnéznek rám...

Az egész életem idáig arról szólt, hogy mivel nonstop egyedül vagyok, megpróbáltam valami értelmeset csinálni.

Angol-német nyelvekből tettem nyelvvizsgát, megtanultam vezetni, elmentem dolgozni...


De a """célom"""elsuhant, vala játszós (ideiglenesen) kivont kocsit akartam volna az udvarra, hogy később esetleg használatba vehessem :/


Mint minden más ötletem, ez is az ismerősök és/vagy hozzáértés hiánya miatt hiúsult meg :(


Barátnőről álmodni sem merek...

Külsőmről nem akarok nyilatkozni, mondjuk az arcom nem vészes...


Kíváncsi vagyok mi lesz a főiskolán...

De valószínűleg ugyanet folytatódik.


18f

2018. júl. 10. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Én álmokba, gagyi játékokba temetkezem és próbálom élvezni a kisebb dolgokat is.


A mostani “barátaim“ úgy hívják, hogy Sheldon, Leonard, Penny, Adrian Monk, Garfield, Mézgáék, Máris stb. mert “őket“ hallgatom a hosszú estéken.

2018. júl. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Kerdesre valaszolva?Amiota az eszemet tudom.
2018. júl. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

hát emberek akkor frissítek, most leszek csak igazán egyedül és befordulva

volt bnőmről most derült ki hogy megcsalt a lehető legmocskosabb és undorítóbb modokon.

szoval ha eddig nem voltam a toppon most aztán sehol se leszek.

köszönöm az eddigi támogatást

2018. júl. 14. 20:22
 17/17 A kérdező kommentje:

hát emberek akkor frissítek, most leszek csak igazán egyedül és befordulva

volt bnőmről most derült ki hogy megcsalt a lehető legmocskosabb és undorítóbb modokon.

szoval ha eddig nem voltam a toppon most aztán sehol se leszek.

köszönöm a támogatást

2018. júl. 14. 20:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!