Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért van ennyi magányos...

Miért van ennyi magányos pasi? De most komolyan. Annyi kérdés jön itt nap mint nap és 90%-ban srácok írják ki a kérdést. Mi van itt?!

Figyelt kérdés
Nagyon ritkán olvasni lányokról is de többségében a srácok írnak ide. És most nem a szokásos rinyálásokra gondolok, hanem azokra akik már iskolás koruk óta egyedül vannak és magányosak. Ez olyan rossz..

2018. júl. 15. 21:57
1 2 3 4 5 6
 21/51 anonim ***** válasza:
100%

#INFP


Szerdán tudok bővebben írni, most csak telefonnetem van, körülményes így pötyögni.


Egyet még: Nekem a kezdeményezés, mert nem szeretném az egész felelősséget a nyakamba venni ezzel. (Lásd, ha rosszul sül el: “Te akartál annyira beszélgetni!“)


Kész csoda, hogy mégis volt 2 “többé-kevésbé“ kapcsolatom. Tenk gád for kezdeményező nők.

2018. júl. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/51 anonim ***** válasza:
100%
Oksi. :)
2018. júl. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/51 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem a csajoknak azért "könnyebb" (nem rinyálnak annyit), mert az igényeiket könnyebben kielégítik.

Csak egy picit nyitottabb, és máris van 10 udvarlója, amiből 3 versenyképes, és tényleg egy kis melóval (külső, illat, szocializáció) máris van akár alkalmi partner, akár "társ". Persze a minőség kereső hölgyek meg nem ezen kattognak állandóan, hogy "hol a herceg", van életük (ez a legszebb motívum az egészben), és azt élik meg.

Meló, hobbik, barátnők, önfejlesztés, stb...

Amelyik férfinak van melója, hobbija, és fejleszti magát, az kizárt dolog, hogy hisztizzen, hogy "magányos". Annyi közösség van (hobbiból fakadóan), ahol ha szexet nem is, de magányölő kapcsolatokat találni...


A magányos (nemtől függetlenül) ember általában magát se tudja lekötni, azért vágyik társra, hogy majd "más szórakoztassa".


Szerintem. (5. válaszoló voltam)

2018. júl. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/51 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem az ennek az oka, hogy megváltoztak a nemi szerepek. A férfiak nem tudnak férfiak lenni, a nők nem tudnak nők lenni. És emiatt hatalmas a zavar. Erre pedig még tesz egy lapáttal ez a sok nyugati hülyeség mint az egyre ostobább viselkedés, lezüllött erkölcsök, divat, gender ideológia és hasonlók. Amelyek azt állítják példának az emberek elé hogy a karrier a fontos, a pénz a fontos, a szeretet család hülyeség és hasonlók. Ez az oka hogy sok a magányos férfi. És egyébként a magányos nő is, csak ők nem kérdezhetnek itt ilyet mert kapnának százötven perverz üzenetet.
2018. júl. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/51 anonim ***** válasza:
81%

Azért mert,finguk nincs a szerelemről.

Azt hiszik ez úgy megy hogy ách..kell barátnő..de némelyik már annyira akar ,hogy mindegy ki csak lány legyen.cagy legalább nézzen ki annak.

A nők is ugyanúgy nehezen találnak párt. Barátnőm se talál senkit,mert folyton xsak idiótákba botlik bele.

Ahogy én is.Ezért ugymond nekünk már nincs igényünk férfi társaságra,fölleg ha nekik ez a bók hogy: szia ri.bancs jó a pi.csád.

A legtöbb nővel ez van. Elvannak élik az életet,és nem keresik megszállotan azt hogy pasi kel...pasi kell..mindegy ki kell kell kell. Hanem várnak azt majd jön valaki akivel jól elvannak. Velem ugyanez volt. Amég magányos voltam, kerestem a kapcsolatot,és ráébredtem mekkora patkányokba akadtam folyton..utánna nem érdekelt,nem keredtem párt és hopsz, egyszer csak találtam.Nem kall enyire ráfeszülni..meg ismerem én ezeket akik kiirják..ugyan. A legtöbtet éri egy két csalodás és egyből általánosít. Meg ugy érzi reménytelen.Én ezeknek mindig azt mondom ne eröltessék..majd lesz.


Amúgy meg ha már itt tartunk. Talán a nőknek nem az lenne a véleményük a pasikról hogy sexéhes állatok,ha némelyik vissza bírná fogni magát. Mert az fa.sza hogy nyáron dögölhetünk meg a melegbe csak azért,mert ha haskilógótveszünk fel egyből szövegelnek meg beszólnak ,hogy pff...ku.rva. Meg az is röhely,hogy csomo elvileg azért magányos mert sok a prosti. Hán nem lenne anyi, ha nem lennének képesek kiadni egy óráért akár 50. Ezreket.Akkor? Ezek szerint mégis elég sok férfi annyira kiéhezett( családos férfiak is) hogy képes vizetni.

Volt egy prosti ismerősöm tudna mit mesélni a magányról csak öngyilkos lett.

2018. júl. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/51 anonim ***** válasza:
80%
A kérdésre egyszerű válasz,azért,mert sok magányos férfi van,nők is írtak mar sok kerdest...hogy veget akarnak vetni az életüknek anno..nem csak ferfiak...na de lényegtelen. Mindenki könnyen beszél. A nehezyegeket nem látja,nem olyan egyszerű ez az egész,mint egy poharat az egyik asztalrol a masikra tenni. Azt kivanom bar csak ne igy lenne,viszont azt nem értem,hogy mindenki vagy Pesti vagy Debreceni vagy Miskolci vagy Szegedi vagy sorolhatnam meg,es tudnak egymasra talalni... de en mar beletorodtem a maganyba,na jo almodozom meg egy kicsit,de nem szamit:)
2018. júl. 17. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/51 anonim ***** válasza:
72%

Btw sok sikert mindenkinek,en eleg fiatalon ugy erzem hogy kibuktam. Eddig nem artott volna...Viszont ha azt nezzuk tegyuk fel hogy x ember 20 eves,nincs mar annyi hátra...elhiszem,hogy nem tizenevesen találja meg mindenki a tokeletest,de nem is 50 evesen,vagy 60-70 eves korba...Hát igen a srácoknak nehezebb valamennyivel...pl mikor hallottatok olyanrol,hogy egy nőt aki egyébként megfelelő lenne,azért nem vett el feleségül vagy azért utasitotta el a srac,mert nem volt egy jo draga kocsija?ez azert forditva kicsiket gyakoribb...vagy pl egy piszkosul izmos nő csunya...nekik nem kell annyira hajtani...kiveve ha 300 kilorol kezdik. Hát sok sikert mindenkinek időben :/ ez nem ad okot arra,hogy 4fal között legyetek állandóan. Ha nem probalod megenni a levest nem fogja magat megenni...menjetek igenis el szorakozni,ide-oda,bulizni. Elhiszem hogy mindenki eléggé shy,de veszteni való nincs. Legjobb ha probalkoztok,es nem a 4fal kozott maradtok eletetek végéig. Nem vagyok valami nagy segítség,tudom,hogy hegyibeszed,de ha a poklon mesz keresztul,setalj tovabb. Minden jót mindenkinek! :)

-egy magányos fiú

2018. júl. 17. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/51 anonim ***** válasza:
69%
csúnyák.
2018. júl. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/51 anonim ***** válasza:
Sok esetben nincs önbizalmuk a fiúk/férfiaknak. Nem mernek nyitni. Félnek a visszautasítástól. Ehhez persze az is társul hogy okkal fél, mert mint ahogy írták páran, azt hiszik a csajok, hogy csak dugni akarna a srác. Sokat számít a megjelenés a szöveg és hogy kinek mennyi az annyi. Lehet itt mondani, hogy nem számít a pénz. De igen is számít. Ha nincs autód akkor bukta. Ha van autód de alig megy akkor van esélyed de nem sok. Akkor jobb ha nincs. :D Engem a párom 5év után dobott mert megunta hogy nincs kocsi és minden felé busz meg vonattal mentünk. Megértem ezt is. Kényelem, de hogy ez a mérvadó az szomorú. Most olyannal van akinek van kocsija de a fizuja fele se az enyémnek és napról napra él. Szóval nem egyszerű a nőket kiismerni mivel ők maguk se tudják mit akarnak. Főleg fiatalon.Nem kell félni az NEM től. Ha leráznak akkor le kell szarni. Lesz más és egyszer talán a nagy ő lesz az. Sok sikert és kitartást srácok.
2018. júl. 18. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/51 anonim ***** válasza:
88%

Egyébként meg az is hogy a férfiak kiírják ,a nők annyira nem inkább egymásnak mondják el ,ha magányosak.

Nekem volt párom,de szakotott velem mert kicsi a mellem és nem akartam műteni. A másik azért dobott ki,mert egész nap dolgoztam,és nem mikor haza értem egyből: na??csináljuk? Nekem meg semmi ledvem nem volt.

Ahogy irjátok hogy nő elvileg kidob valakit autóért,ugy dobja ki a férfi a nőt mert: kicsi a melle,nem elég formás,vagy épp sok a dolga és nincs ideje szeretkezni.ezek elég gyerekes oko.

Engem anno azért is dobtak,mert a srác kedvenc filme a Star Wars volt, és én mondtam ,hogy én nem szeretem..

Erre kidobott:D

Nőknek ugyanolyan nehéz. Fölleg ,hogy ugyanúgy nekünk is kell kezdeményezni nem csak a pasinak. Meg ha odajön egy idegen férfi.az mit vár? Elkéri a számom és megadom? Persze. És az se segít hogy azért nézzetek körbe a férfiaknál is milyenek vannak.Megesett,hogy odajött hozzám három férfi, és ezt mondtak: na ez itt ép jó lesz..akkor most a csajom vagy..én meg mondtam hogy nem vagyok a csajod.. Erre akkor ba.zd meg és belémrugott.( ő rosszabúl járt utánna)

Meg igen azt miért hiszik a nők hogy sok pasi du.gni akar? Hát égyik szoval ütitek a másikat.először írjátok,hogy a nő jobban megvan sex nélkűl mint a pasi,mert a férfi igényli. És voltegyszer egy kérdés, amiben megkérdezte egy nő,hogy milyen férfi az aki prostizni jár? Erre a férfiak válasza: had járjanak ez kijár nekik.na és ha járnak? Had csinálják..ahhhaa. Tehát ilyenkor az nem számít ha a férfinak van akár barátnője? Nem mert kijár nekik ,hogy mással is lehessenek.De ha ez ennyire nem baj,akkor had döntse már el a nő hogy bízik e egy idegen pasiba aki odajön hozzá vagy sem.

És ha valaki magányos nem egyből a másik nembe kell keresni a hibát,hanem keresse az ember magába.

Én nagyon sokáig egyedűl voltam,még nem rájöttem,hogy nem való nekem pasi. A nők romantikusabbak,és ahogy írták is,inkább beszélgetősek. És érdekes..amég a férfiaktól megkaptam hogy,hát kicsi a melled,háát nincs elég pupos szád,háát nincs eléggé homokóra formád, addig a lányok sose mondtak nekem ilyeneket. Ennek az lett a vége,hogy szereztem egy barátnőt magamnak. Azóta jól elvagyunk.

Meg ha már a pénz. Azért manapság csomó családban a nő tartja el a családot.már ezért számiít a pénz mert melyik nő akarna egy felnött csecsemőt ápolni?

Ezzel is volt dolgom már. Mindenre nekem kellet pénzt adni. Meguntam,hogy alig segít,csak elvárja hogy mindent alá rakjak.amikor említettem,egyből elkezdte: jó...bocs hogy nem vagyok milliomos ..

Nem is azt kértem,csak hogy legalább ne én tartsam el mert ez igy marhára nem jó hogy mert neki alig volt pénze ,én fizettem mindent,és ő meg elélt az én pénzemből. Na annak a kapcsolatnak is annyi lett egyből.

Meg a férfiak egyből akarnak mindent. Barátnőt is. Igen türelmesnek kell lenni. A nő nem párt keres,hanem lelki társat és olyat akibe szerelmes. Még a férfi mit keres? Barátnőt..pedig a kapcsolat nem csak barát és barátnőből áll hanem egy kapocs is van köztük. Ez különbözteti meg a havert és a társat.Ezt sonak nem tudják,és érezhető.

Meg még egy dolog. Volt hogy az utóbbi időben megtetszettem egy srácnak. Oda is jött hozzám,és simán beszélni kezdtünk. Vicces volt elég barátságos is. Csak én amúgy se vonzódtam hozzá,és a másik ,hogy van barátnőm. Ebből az lett,hogy megmondtam neki,hogy figyu..barátnőm van,de rendesnek tűnsz,ha szeretnéd lehetünk haverok és beszélgethetünk.

Ő meg elfogadta. Na velük nincs baj az ilyenek rendesek..de van a tipikus eset amikor: nő: bocs,van párom/bocs max legyünk haverok

Férfi: hagyjuk../.akkor b.meg.

Na ezekről egyből lesűl,hogy ugyanúgy odamegy más lányhoz is,és aki igent mond majd azzal. Az ilyen férfinek ilyenkór nem is maga az a lány tetszik és megismerné ,az ilyen csak úgy van vele ,hogy héé egy csaj..probáljuk meg ,ha nemet mond akkor majd le.k.rvázom.


Ennyi. Szóval szerintem az hogy valaki magányos,nem a másik nem hibája,hanem az az ember még nem találta meg a hozzávalót.

Amúgy itt gyakorin akik kiírják milyen magányosak stb azok igazából csak panaszkodni akarnak nem kérdést feltenni

2018. júl. 18. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!