Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért van ennyi magányos...

Miért van ennyi magányos pasi? De most komolyan. Annyi kérdés jön itt nap mint nap és 90%-ban srácok írják ki a kérdést. Mi van itt?!

Figyelt kérdés
Nagyon ritkán olvasni lányokról is de többségében a srácok írnak ide. És most nem a szokásos rinyálásokra gondolok, hanem azokra akik már iskolás koruk óta egyedül vannak és magányosak. Ez olyan rossz..

2018. júl. 15. 21:57
1 2 3 4 5 6
 11/51 anonim ***** válasza:
92%
Pont ugyanezen kérdés merült fel bennem is így reggel:). A nők valahogyan biztosan elintézik(...) ezt a dolgot jobban. Ugyanez van a fétisekkel is: nem hinném, hogy csak a hapsiknak van különböző fétiseik, szokatlan vágyaik, a nők meg totál normálisak. Talán mert a nők a szentek.
2018. júl. 16. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/51 anonim ***** válasza:
93%

különben kb 40:60 az arány az ilyen kérdést kiírók neme között, nyilván több a férfi de nem 90%


csak a nők máshogy adják elő

2018. júl. 16. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/51 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van önkritikám, szóval az én helyzetemet csak is magamnak köszönhettem eddig. Azért írom az eddiget, mert már egy ideje azért próbálkozom. :) Persze ráfoghatnám arra, hogy a csalódások által bezártam magamat a saját kis céllamba és elhajítottam a kulcsot jó messzire. :) De a 80%+ introvertált értéket évek alatt tudatos önfejlesztéssel leküzdöttem 49%-ra. Igen, régebben is érdekelt az MBTI, szóval van összehasonlítási alapom. :) (NFP fixen dominál elég erősen, az nem változott.) Ezért is tartom magamat ambivertáltnak. :)

[link]


Idealista vagyok, kimondom és bevállalom, hogy válogatós vagyok, elég erősen. (Nem, nem a felszínes értékekre, inkább a belső tulajdonsagokra). Plusz, eléggé önkritikus és alacsony önbecsülésü egyén vagyok/voltam, sajna.Na ezeket szépen dolgozom "át" pozitív irányba. Szerintem elég jól haladok.

Csuriban vagyok, mert most talán úgy érzem, hogy jól alakulnak a dolgok randivonalon. :)))

2018. júl. 16. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/51 anonim ***** válasza:
100%

Én szociális szorongás/fóbia kegyetlen szorításában élek, számomra kihívás minden emberi interakció, sosem érzem magam jónak, úgy érzem csak alibizek, és ami a “legviccesebb“, hogy alacsonyabbnak érzem magam mindenkinél, holott általában magasabb vagyok.


Így ismerkedni, barátkozni lehetetlen. Túlaggódom, rástresszelek, és sosem érzem magam egyenértékûnek másokkal. Ki is alakult a “kedves, de bizarr mellékszereplõ“ hatásom.


Nem vagyok érdekes, a humorhoz pedig nincs elôadói képességem úgy 4 éve. Félek az emberektõl, a bántásaiktól és az egészet taktikák és stratègiák mentén kezelem. Elkerülni a sértést mindenáron. Félek is, mikor jönnek rá, hogy csak egy üres báb vagyok aminek mélyén csak szar van.


Felkészültem a korai, magányos halálra. Oszló tetemem napok múlva találják meg. Ha anyám halott lesz akkor hetek múlva.


Szerelemben már nem is reménykedem, csak az álmokban kínoz, szexre pedig mindig van “szolgáltatói szektor“.


Hosszú történet ez, hogy fajult idáig minden.

2018. júl. 16. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/51 anonim ***** válasza:
100%

#13


MBTI :) Régen mennyit foglalkoztam vele...


Taktikában segített.


Én INFJ jellem vagyok, nem valami felderítő tény ez.

2018. júl. 16. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/51 anonim ***** válasza:
100%

Lány vagyok és magányos.

Egy nőnek se egyszerűbb. Nem minden férfi gondolkozik komoly kapcsolatban, szexet azt találnék de nekem már egy őszinte,igaz kapcsolat hiányzik ahol érzelmek vannak. Na az ilyet nehéz kifogni férfiaknak és nőknek is egyaránt.

2018. júl. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/51 anonim ***** válasza:
82%

#16


Az a baj, hogy sokan vagy-vagy elven csinálják. Vagy sok szex, kevés (vagy semmi) érzelem, vagy sok érzelem, beszélgetések - és negyedévente egy intim együttlét.


Az arany középúton alig van valaki.

2018. júl. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/51 anonim ***** válasza:
100%

Szmütyi: Sajnálom, hogy bedeterminálod magadat és a lehetőségét is elveted a fejlődésnek! :(

Nincsenek olyan jó értelemben vett barát(ok), akiv(kk)el tudnál komolyan lelkizni? Nekem hál istennek van és a családom is sokat segített mindèg is. :) Soxor kaptam motiváció gyanánt lelki fröccs(öke)t ami(k) àltal el tudtam magamban indítani egy opyan programot ami úgy néz ki, hogy sikerült. :)


Na én meg pont ellentéte vagyok hál istennek szociális téren.

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__szere..

Ilyen too much, ebből következik, hogy baromi könnyen kedvezményezek.

Ha már MBTI, akkor ennek az előzménye az, hogy anno(de rég vooot) középsulis éveimben a tipikus ENFP karakter voltam. :)))

Aztán a masszív bezarkózás, 30 felett kinyìlàs, majd most 40 előtt újra vissza a default settingshez visszatérés. Gyakorlatilag ma már több jellemző igaz rám (újra) a "35 signs that you are an ENFP" mint annak a feltöltőnek (yt) az INFP verziója.


:)))


Lehet jót tenne neked is a segítség, de ez igazából akkor is rajtad múlik. IMHO.


Ha kell szívesen segítek, Imádok motiválni embereket. :)))

2018. júl. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/51 anonim ***** válasza:
100%

16: Üdv a klubban! 39 évesen már meguntam a játszmákat. (Nem, nem magamról beszélek). Soxor visszaéltek már az érzelmeimmel és sorolhatnék hasonlókat. Lekopogom és szeretném, hogy a mostani próbálkozásom gyümölcse végre beérjen, mert ez annak tűnik így első körben. (Jó tudom, mindig annak tűnik: D És igen, demosteztténylegérzemet sem most mondom először :D)


Drukkolok, hogy sikerüljön neked is! ^.^

2018. júl. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/51 anonim ***** válasza:
100%

Az aranyközépút az jó lenne. Csak azt sajna nem tapasztalom én sem.


Köszi, Nektek is sok sikert.

2018. júl. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!