Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért van ennyi magányos...

Miért van ennyi magányos pasi? De most komolyan. Annyi kérdés jön itt nap mint nap és 90%-ban srácok írják ki a kérdést. Mi van itt?!

Figyelt kérdés
Nagyon ritkán olvasni lányokról is de többségében a srácok írnak ide. És most nem a szokásos rinyálásokra gondolok, hanem azokra akik már iskolás koruk óta egyedül vannak és magányosak. Ez olyan rossz..

2018. júl. 15. 21:57
1 2 3 4 5 6
 31/51 anonim ***** válasza:
Az a darth wader biztos sejtette, hogy Leila a kedvenced.
2018. júl. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/51 anonim ***** válasza:
88%

Nagyon vicces,de akkor még nem ez volt.

Én szerettem a srácit,de ő ilyen hülye ,hogy képes azért szakítani mert ,nem szeretem azt a filmet amit ő.gyeres volt ennyi.ahogy az összes srác akivel valamikor megprobáltam kapcsolatba maradni.ezért is törődtem bele,majd mondtam le arról hogy férfi társam lesz.

2018. júl. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 anonim ***** válasza:
Abba nem merültél el, hogy miért sikerült újra ugyanazokat kifogni? A starvarsos tényleg kuriózum, megszállta a sötét erő és úgymaradt.
2018. júl. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/51 anonim ***** válasza:
91%

De elmerűltem,rájöttem akármennyire szeretnék normállis férfit taláni,annál inkább hülyékbe botlok.mert ügye eleinte jol fogadtam ha valaki barátkozni akart velem akár csak odajött és ez lett a vége.kiderűlt hogy hülye. Meg akik izélnek hogy jahj..de magányosak de már elfogadták,azok is olyanok,hogy megírtam mit lehetne tenniük talán segít,erre peivátban beszéltem egy kettővel,egyikkel elmélyűlt a kapcsolat,ő adta nekem hogy neki semmi nem számít a külső, ő csak egy rendes lányt szeretne,és végűl találkozásra kerűlt a sor. És ennyi.kijelentette hogy túl kicsi a mellem. Na? Akkor mégis megvan az oka miért volt magányos. És mivél sok ilyen idiótába botlottam,úgy döntöttem minek keressek normállis pasit? Ha talállok is csak eleinte az,aztán ha megszerezte amit akart vége is a nagy szerelemnek.

Ekkor rájöttem,hogy nem való hozzám férfi,a nőkkel jobban kijövök,nekem az kell hogy megértsen valaki,hogy legyen kivel hülyűlni,és szeressen. Ezt a lányokban megtalátam, onnantól elkezdett vonzani ,és egyből megtalátam a lelki társat.

2018. júl. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/51 anonim ***** válasza:
Valamiért csak bevonzottad a hülyéket, de ha így jó neked, csorgassák a nyálukat dinnyékre.
2018. júl. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/51 anonim ***** válasza:

Ha a hülyék vannak többségben úgy könnyű is bevonzani.

De amúgy is a lényeg azon volt,hogy ha néhány nő lehet,hogy a pénz miatt dob ki valakit,de a pénz akárhogy nézzük fontos.

Nem erkőlcsös,de fontos. És ha már így felhozzátok ezeket,akkor csak hogy tudjátok ,hogy a pasik ennyi erővel még nagyobb hülyeség miatt képesek szakítani. És nem csak én tapasztalom ezeket.

Ezt ugatom amúgy már mióta,hogy ezért felesleges azt mondani,hogy azért van magányos férfi mert a nő igy meg úgy..mert ahogy látod,férfiból is temérdek hülye van.Fölleg mert baránőm psichológús,és minden nap jön vagy 5 pasi,és nyomják a hülyeségeiket.( a psicholos nem azért van ,hogy hozzá járjanak megcsalni a nőt) A barátnőm ezeket egyből elküldte a fenébe dee azért minden nap jön vagy öt ilyen. Akkor azért tudna mit mondani a csaj ,hogy mennyi idióta egyrakáson.

És a lányok nem csorgatják a nyáluk egymás dinnyéíre. :) Az hogy néhány férfi pl lőszeretettel fütyülget és beszól,mi attól még nem fogunk,mert primitív és normállisan is ki lehet fejezni tetszést.

Bár a lényeg akkor se változik, hogy most hiába írkálja pár férfi,hogy mert csak a pénz kell stb, azért a férfinak is van elvárása,és ugyanugy hülyeg miatt képes szakítani. Semmivel nem jobbak.

Sajnálni nem kell azt aki egyedűl van,majd talál valakit. Erre volt példa az én kapcsolatom. Én is marha magányos voltam,de tök hírtelem jött össze,és pont erre számitottam a legkevésbé.

Csak próbálkozni kell és várni ennyi a titka,de manapság mindenki szinte be van gyepesedve, és egy rossz élmény után jön ide panaszkodni,mert jól esik a sajnálat.

Meg itt amúgy is felesleges kérdés,mert férfi férfit véd,nő pedig nőt,mert a az emberek csak a saját szemszögük látják.Kevs ember rendelkezik tapasztalattal.

És igen,nekem igy jó,nem véletlen lett ez a döntésem,ahogy más nőknek rajtam kívűl. Mi tapasztaltunk,de nem csak egyszer kétszer,és megtaláltuk mi a jó nekünk.

Majd azok a magányos férfiak is fellelik a hibát,és vagy változtatnak,vagy beletörődnek,vagy megtanulnak várni.Aki meg minden áron csajt akar és azonnal,az vegyen a tescóba. Erre ezt tudom mondani.

2018. júl. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/51 anonim ***** válasza:
Azért ilyen hosszan írni... Mindenkire máshogy hat az időjárás-változás. :)
2018. júl. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 anonim ***** válasza:

Egyszerűbb válasz: A nőknek sokkal egyszerűbb,nincs mas dolguk,mint az alap dolgok: adni magukra,mint minden normális ember. Rossz külsőn is lehet javítani persze. Egy férfi meg nem tehet róla,hogy "mind ugyan olyan" . Ő is érző ember,ugyanugy vagyik ugyanarra a fajta szeretetre is,mint amire a nő. De egy férfinak meg kell ám állni a talpán... elvarasok vannak rendesen a nok reszerol...sokan irtatok peldakat...ez viszont kemény munka és pénz...egy része...de ennek az energianak a nők csak egy kicsi részét látják...vagy egyaltalan....ez alap...mi az hogy nehéz volt osszegyujteni ennyi pénzt erre-arra?Férfi vagy te egyáltalán? Amellett hogy fb/tumblr-ön tömegével osztják meg a sok férfiakat porig alázó posztokat,fogalmuk nincs róla,hogy mi az a férfi,hogy esetleg nekik is vannak érzései,és hogy némelyik mennyire teper azért,hogy megfeleljen,ha nincs annyi pénze,mint valami milliomosnak,akinek a dolgok egy csettintésre mennek,és bármi amit akar,az a lehető legrovidebb idon belul megvan. Nem látják hogy ki mennyi energiát rak bele a dolgokba,hogy ugyanugy mint ők,a férfiak is próbálnak megfelelni,hogy minek mennyi az értéke,mekkora munka kell hozzá,mert ez természetes,minden természetes...hogy alapbol minden férfi úgy születik,hogy mindene megvan,ami csak kell. Ha megdolgozol valamiért,akkor annak az energianak,ami ehhez kell,annak csak egy KIS RÉSZÉT látják,és ebbol következően igy is fogjak ÉRTÉKELNI. Kiemeltem.. kis részét értékelik. Miért?mer nem tudjak,hogy ha nekik kéne sok mindenért teperni,pl egy kocsi,akkor ők azt hogyan oldanák meg...ha pl forditva lenne,hogy a ferfiak varnak el egy nőtől hogy legyen egy jo kocsija...csak neznenek maguk elé...amennyi eszük van a mai nők nagy reszenek,lefogadom,hogy nem ennenek egy falatot sem,es sporolnanak hogy meglegyen az a kocsi... Miért? Mert edzeni akinek nem artana piszkos...mer nem is akar...es abban hisz,hogyha nem eszik akkor jo alakja lesz...ja...es a fizubol tobb megmarad...vagyis nemsokára lesz is egy jo kocsijuk...duplan megeri...ekezetek es vesszok miatt elnezest:/ .

Egy nőnek csak elvarasai vannak,mert ő nőnek nevezi magát,miközben csak a neme az,és ő az aki értékesebb,cukibb. Mintha a női nem többet érne,de olyan szinten,hogy a ferfiakat semmibe kell nézni,ha csak nem tökéletes minden szempontból.

2018. júl. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/51 anonim ***** válasza:
Az kimaradt, ha valakinek van valami testi baja ami aztán pszichésen padlóra vágja és elindul az ördögi kör. Munkahelykeresés, létfenntartás? Nem lehet csak úgy ugrálni. Jobbról-balról kapja a baszogatásokat ami még jobban betesz neki.
2018. júl. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 anonim ***** válasza:

39.-es

Igazad van. Egy férfinak semmi lelki baja nem lehet például,mert az gyenge,gyáva,nyámnyila,erőtlen,piskóta. Ha van,az a gyengeség jele,és azt jelenti,hogy nem férfi,képtelen megallni a talpan. Legalabbis ők igy gondoljak

2018. júl. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!