Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szerintetek hol lehet barátkoz...

Szerintetek hol lehet barátkozni introvertált, szociális szorongással ''megáldott'', visszahúzódó emberekkel?

Figyelt kérdés
Jó lenne egy ilyen csoport és együtt nem mennénk ki a 4 fal közül soha.
2018. júl. 24. 18:55
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Fején találtad a szöget, az interneten jelenleg nem igazán van olyan közösségi portál vagy társkereső ahol az általad leírtakhoz hasonló emberek ismerkedhetnének. A normál oldalak nem megfelelőek, mert mi ebből a szempontból kissé különlegesek és túlérzékenyek is vagyunk, tehát speciális funkciók kellenek, amelyek az ismerkedést és a társkeresést segítik. Sokan jobbára ezt a honlapot használják mert nincs más, ugyanakkor itt nem preferálják az ismerkedést és társkeresést mert nem ez volt a készítők koncepciója amit tiszteletben kell tartani. Levelezni emberekkel szerintem itt is lehet, az talán senkit nem zavar és köszönjük meg a készítőknek, hogy legalább ezt lehetővé teszik. Mivel én programozó vagyok, jelenleg dolgozom egy üzleti hírportálon, de ha az elkészül szeretnék majd készíteni egy olyan társkereső hirdetési oldalt ami kifejezetten hasonló embereknek szól mint akik itt írogatnak, véleményt nyilvánítanak és ingyenesen elérhetővé fogom tenni bárki számára. Úgy tervezem, hogy szeptembertől kezdek majd el dolgozni rajt, de még nem tudom mi legyen a neve. Különc Társkeri vagy valami ilyesmi lenne jó...
2018. júl. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok 😁
2018. júl. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Kaposvár felé valaki?


Balatonon?


Ezek és Budapest közti sávban?


Szívesen ismerkednék 🙂

25f

2018. júl. 24. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Én ilyen vagyok alapjában, bár szűk baráti körben, hajlamos vagyok 'nyíltabb' lenni. Aki nagyon unatkozna, írhat. 20/f weirdo af
2018. júl. 26. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok, baráti körben hajlamos vagyok nyíltabb lenni. Amúgy ha bárki szeretné, privátban írhat.

17/f

2018. júl. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
én itt vagyok 27F
2018. szept. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!