Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Más is beletörődött már, hogy...

Más is beletörődött már, hogy sosem lesz senkije?

Figyelt kérdés

2018. júl. 25. 23:18
1 2 3 4
 31/40 A kérdező kommentje:

27# Hat éve írják elő nekem a helexet, plusz hangulatjavítót. Hát nem tudom, rég azt érzem hogy csak azért születtem meg hogy szenvedjek! Szinte csak a kínt éltem át eddig, semmi mást. Kéne mennem pszichológushoz, bár nem hiszem h tudna segíteni. Dolgozok, és nem tudom hogy az istenbe keressek itt Pozsonyban magyar pszichológust. Azt mondta a szobatársnőm h rengeteg van, megigérte hogy keres a neten nekem egyet, de annyira el van foglalva magával, hogy pff..

Azért születtem meg hogy szenvedjek, hogy tönkretegyék az életemet. Erről meg vagyok győződve. Mindegy. Mindegy.

2018. júl. 27. 23:42
 32/40 anonim ***** válasza:
29. XDDD Jól nyomod!
2018. júl. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 A kérdező kommentje:
FulladjMeeg esetleg megfogadhatnád a saját tanácsodat??? Nem vagy túl eredeti.. sem vicces!
2018. júl. 29. 16:21
 34/40 A kérdező kommentje:
Nem érzeném a magányt, ha lenne valami ami magas szinten leköt. Az hogy elmegyek munkába meg vissza, fárasztó, de érzelmileg, semmit nem nyújt. Gyakran írok ki kérdéseket ide hogy legalább némi kommunikáció is legyen. És azért kapok innen segítséget. Facebookon már végeztem jóideje. Ott nem írok senkivel. Rettenetes lelki nyomásom van. Saját magamat bántom sokszor. Jót szinte már nem is tudok gondolni magamról. Mentálisan totál ki vagyok égve.
2018. júl. 29. 17:24
 35/40 anonim ***** válasza:

Ha férfi kell, akkor Pozsony környékén kéne keresned, mert ott laksz.

Itt a fórumon gondolom kevesen laknak arra.

Max győr felé lehetne férfi, aki kocsival bevállalná az ismerkedést.

2018. júl. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
Ha a gyógyszered nem jó, akkor egy másik gyógyszerre és lehet egy másik pszichiáterre van szükséged, szerintem ezt már mondtam Neked talán két évvel ezelőtt is, ha az vagy akire gondolok. Az szerintem is helyes, ha eldöntöd mit szeretnél és annak irányába teszel lépéseket. Szóval először a mit, aztán a miért és ha ez is stimmel akkor jöhet a hogyan.
2018. júl. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 A kérdező kommentje:
Férfiak nem léteznek. Úgyhogy nem is kellhetnek! Kilences válaszolónak köszönöm! Nagy igazságot mondtál!
2018. júl. 29. 21:52
 38/40 anonim ***** válasza:
Hát, létezünk.:)
2018. júl. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
én is beletörődök már lassan 31/N
2018. aug. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:

Ez nem elviccelés vagy ilyesmi, de ha elhatároztam hogy kinyírom magam akkor most ez "beletörődésnek" számít szerinted? Kövezz meg de hülye vagyok :D Valószínűleg úgy értetted, hogy elfogadtuk-e és tudunk-e vele élni.(?)

Nem mindenki olyan mint a többség, beképzelt kis páwa majmok meg sok magamutogató ribi. Az ilyeneket kirekesztik meg ilyenek, és senkit se érdekel, a 70-80% visszahúzódó úgy vettem észre, mi meg a maradék pár megöljük magunkat. Gyengeség vagy nem, van aki nem tudja elvileslni több évig, vagy megbántotték elégszer stb, de szerintem ezt nem kell tovább magyarázni.

F

2018. szept. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!