Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Akik olyanok magányosak mint...

Akik olyanok magányosak mint én azok hol találják meg a párjukat?

Figyelt kérdés

Ma azon gondolkodtam (mivel elég sokat unatkozom így van időm elmélyedni a gondolataimban, egyébként szeretem ezt csinálni) hogy tuti vannak olyan emberek mint én, akik ugyan így egyedül vannak és ugyan így egy párról ábrándoznak. Namármost ha magamból indulok ki (és ebből a helyzetből ahol jelenleg vagyok) tehát alig mozdulok ki és nem is igazán találkozok emberekkel (igaziból fiú orientált suliba járok ott sincs alkalmam ismerkedni) akkor hogyan találom meg álmaim lányát? Most jöhetnek a paraszt kommentek "menj ki az utcára" de bárcsak ez ilyen egyszerű lenne :D Amúgy mikor suliba járok, olyan napi 1 óra és 1 vissza nyilván pásztázom ki figyel és ki bámul vagy valami de nem veszem észre, hogy bármi is lenne. Pedig én sok lányt nézek meg próbálok így utalgatni de semmi viszonzás :( Ezért is gondolkodtam el, hogy lennie kell olyan embernek mint én. Nem lehetek egyedül ilyen problémával.

Tehát hol találhatnának egymásra az ilyen emberek? Az ilyen emberek mint én nem regisztrálnak fel ilyen társkeresőkre mert félénkek. De igaziból a sóvárgáson kívül nem nagyon erőltetem meg magam ennek érdekében, hogy legyen is valakim. Igen lehet megint oltani "Ne itt sajnáltasd magad, szedd össze magad és menj ki" De annyira ráfeszülni és erőltetni sem lehet, én igaziból eddig nem is paráztam emiatt de már érzem, hogy ez nem mehet így sokáig. Néha járkálok egyedül a belvárosban, a környéken de igaziból nagyon nehéz, mert az ilyen visszahúzódó, csendes emberek nem mernek kimozdulni, de nekünk is kell a társaság, egy ember akit közzel engedünk magunkhoz aki szeret és viszont szerethetjük. Elég nehéz ezt annak megérteni aki nincs hasonló helyzetben de remélem megtalálja a kérdésem a megfelelő embereket :)

A kérdés lényege szóval az, a hozzám hasonló emberek mit tesznek? Hol próbálnak sorstársat vagy olyan embert keresni mint ők? Mit tesztek?



2018. júl. 28. 21:10
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
0%
Csak az interneten lehet ismerkedni?
2018. júl. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
Nyílván nem, de valakinek ez a megfelelőbb
2018. júl. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
100%

Létrehoztam egy speciális mini közösségi oldalt, ahol anonim lehet beszélgetni, ismerkedni.


Ez végül is egy fórum, lehet témákat, topicokat létrehozni. Azon belül hozzászólni.

Lehet bárkinek új témát, mint egy post, megosztás létrehozni.

Mások pedig hozzá tudnak szólni. Mint itt egy kérdés.


Teljesen anonim, csak egy megadott becenév látható bárkiről. De fel tudod bárkivel venni a kapcsolatot pm-ben is.


A csoport zárt, jelentkezni kell bele, és utána tudlak hozzá adni.

Az email címedet sem fogja senki látni.



Ha érdekel, írj pm-et és küldöm a linket.



Akik itt korábban érdeklődtek eziránt, írtam üzenetet.

Lehet, valakinek többször is, elnézést érte!

2018. júl. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
Én is hasonló cipőben járok,esetleg engem is érdekelne a dolog!
2018. okt. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!