Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Életre halálra szóló kapcsolat...

Életre halálra szóló kapcsolatok léteznek vagy csak elvakult vagyok?

Figyelt kérdés

Hol lehet olyan emberi kapcsolatokat kötni amik kitartanak tűzön vízen át? Amikor hajlandóak vagyunk feláldozni magunkat a másikért?

Bár jelenleg elég sötét üvegen át szemlélve élek, mégis azt érzem hogy a barátok is és minden más emberi kapcsolat, még a család is, rohadtul ritka esetben igazán mély. Mindenki odavan a saját életéért, mintha az számítana, nem pedig a lelki kapocs.

Emiatt is, nagyon mélyen vagyok már, hogy nem találom az életben a mélységet. Tudom én meg szélsőséges vagyok, de akkor se értem hogy hiheti bárki hogy ő az óceán, mikor csak egy apro csepp a tengerben.

Az a kérdésem, van aki talált bármilyen igazi kapcsolatot, ahol bármi történik segítik egymást és kitartanak, vagy ha nem, hogyan lehet egyedül boldognak lenni? Másképpen, nem is boldognak, de egyáltalán létezni?



2018. aug. 1. 15:19
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

A szeretet benned van, és csak te vagy az egyetlen, akitől elvárhatod, hogy szeressen 🙂 szeresd magad!

Csak akkor tud más is szeretni, ha te magad is szerethetőnek gondolod magad. Addig senki sem fog kihúzni a gödörből. Ez sajna egyéni munka mindenkinek 🙂

2018. aug. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!