Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért jobb személyesen ismerke...

Miért jobb személyesen ismerkedni, mint az interneten?

Figyelt kérdés
Szerintem több okból is,de érdekelne hogy ti mit gondoltok.
2018. aug. 6. 09:51
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
81%

Én ugyan nö vagyok, de ha az utcán utánam szól valaki, akkor azzal garantáltan nem foglalkozom! Ha valamit akar, akkor álljon elém, kérdezze meg, hogy van-e idöm, kedvem vele beszélgetni, és ha szimpatikus, akkor lehet róla szó, ha nem, akkor nem.

A ráérés meg nem feltétlen attól függ, hogy a másik tetszik vagy sem, mert ha munkába sietek vagy más fontos idöpontra, akkor nem fogok egy ismeretlen valakivel leállni beszélgetni!

2018. aug. 6. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
86%
Én személyszerint nem szeretek interneten ismerkedni,ilyenkor jobban feltud húzni maga köré az ember egy elképzelt világot aminek lehet,hogy a fele sem igaz mint a valóságban.Anonim oldalon meg egyáltalán nem ismerkednék,sokan hangoztatják a felszínes szövegeket,hogy a külső nem számít és hasonló,szerintem a mai világban igenis számít a külső,így természetesen szeretném is látni azt akivel ismerkedem.
2018. aug. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
Egyszer együtt dolgoztam egy lánnyal,jól nézett ki csinos volt,sokan udvaroltak neki.Kérdeztem tőle hogyan fogadja az udvarlók közeledését.Erre azt válaszolta aki tetszik neki annak azt mondja nincs barátja,aki nem tetszik neki annak meg azt mondja van barátja.
2018. aug. 6. 10:52
 14/26 A kérdező kommentje:
Az internet jó lehetőség lenne az ismerkedésre ha az emberek nem szúrnák el.Több embert ismerek akik egy idő után törölték magukat társkereső oldalakról,azt mondták ott mindent lehet csak társat találni nem.
2018. aug. 6. 10:58
 15/26 anonim ***** válasza:
47%

Nem szeretek személyesen ismerkedni.


Írásban jobb vagyok, mint szóban, röviden.

2018. aug. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
82%

Mert interneten keresztül a találkozást beszélgetés előzi meg. Ami eltart x ideig. Az erre szánt idő pedig mind pocsékba megy, abban a pillanatban hogy megtörténik a találkozás. Mert nincs kémia, nincs téma, mert minden "elhangzott" írásban, mert a sorokat olvasva az emberben kialakul egy kép a másikról és nagy a csalódás, ha az nem felel meg a valóságnak. Ennek a veszélye fenn áll akkor is, ha történt képcsere. A képek ugyanis egy adott pillanatot örökítenek meg. Csevegés közben lehet humorosnak tűnik az illető (van idő kitalálni a frappáns választ), majd élőben kiderül hogy fapofa, unalmas. Mert jobb írásban, mint szóban....oké, de az életed nem úgy éled le jó esetben, mint az agymenőkben Raj randija, ahol ültek egymással szemben, de smsben társalogtak.


Az interneten akkor van értelme ismerkedni, ha a kiszemeltel rögtön nyélbe lehet ütni egy találkozót. Időt spórol meg magának az ember.

2018. aug. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
ma 10:52-es: és az eszedbe sem jut, hogy egy nönek TÉNYLEG lehet barátja!?!?!?!
2018. aug. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

"mi az hogy eldöntheted hogy válaszolsz e rá?"


Kapaszkodj meg, azt jelenti, hogy a saját életében az egyén hoz meg döntéseket.

2018. aug. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%

Nem értek egyet a kérdésfeltevés módjával - a kérdés eleve eldöntöttként kezelésével.


Az interneten nem társkeresőn, hanem chaten ismerkedtem régebben. Pár beszélgetés alatt kiderült, milyen a másik ember. Figyelmes-e, kérdez-e, érdeklődik-e, lehet-e vele folyamatosan beszélgetni, vagy csak magáról mesél, vagy csak annyit reagál, hogy hát ja, na igen, vagy valami hasonló semmitmondó dolgot, és mindig neked kell előrevinni a társalgást. Vagy esetleg 2 perc után rákérdez a mellbőségedre. Feltérképezhetők a hobbik, a közös vagy különböző életviteli szokások, rengeteg minden. Csak figyelni kell és tudni kell kérdezni.


Azt is szeretem benne, hogy költségmentesen lehet megismerni valakit. Költségen leginkább az időt értem, amit arra fordítanék, hogy kikenem-kifenem magam, kiöltözök, odamegyek valahová, várok valakire, aki esetleg el se jön (soha nem ültettek fel a chaten megbeszélt randik során), időt és pénzt költök valakinek a társaságában, akiről kb. öt perc alatt leveszem, hogy valami nem stimmel vele, és akkor jön a kellemetlen helyzet, hogy ki kellene mentenem magam a randiról.


A netes ismerkedés során jobban tudok fókuszálni a belső értékekre, nem vakít el egy ragyogó szem, nem taszít egy esetleg nagyobbacska sörhas, és már meglévő szimpátiával és nagyobb elfogadással tudok az elé állni, akivel aztán élőben is randizom.

2018. aug. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 he84 ***** válasza:
69%
Pontosan úgy van, ahogy páran már jobban megírták. A neten át történő ismerkedésnek vannak előnyei, persze néha kisebb hátrányai is. Én főleg az előnyeit tapasztaltam, a hátrányait ritkábban, azokat általában kiszúrtam. Nekem is jobban megy a neten keresztüli ismerkedés, egy régi legjobb barátommal is így ismerkedtem meg anno, ma is barátok vagyunk, plusz nem olyan nagyon rég mással is neten át. Ám mellettük van más is, de ez a 2 említett ember a fő nálam.
2018. aug. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!