Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szerintetek egy kilàtàstalan...

Szerintetek egy kilàtàstalan helyzetben, megoldàs lehet a halal?

Figyelt kérdés

Leszögeznèm hogy nem kell a szànalom , nem sajnaltatni akarom magam.. tudom mèg sok ember van rossz helyzetben.

Èvek òta szornyen èrzem magam... szorongok , valami elèg komoly baj van velem amin semmi sem segît . (beleèrtve dokit,csalàd , baratok) senki sem èrt .. Ami èrthetõ mindenkinek megvan a maga problèmàja. Megpihennèk Mar... egyszerüen elegem van. Nagyon kîvànom a halàlt... a kèrdèsem igazàbol nincs .. csak leirtam ezt nem tudom mièrt.. De ha akartok irjatok ide valamit ezzel kapcs.. 21/f



2018. aug. 23. 13:06
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
48%

Ebben a felgyorsult, hangos, beteges, materialista világban sajnos a jó körülményeik ellenére is sokan feszültek, zaklatottak, csüggedtek, depressziósak, sokan soha sem érzik jól magukat, nem tudják megfogalmazni, hogy mi a baj, de érzik, hogy valami nem normális, valami nagyon nincs rendben. Mert ez a mai világ egyáltalán nem emberbarát. Mert csak kevesen tudják, hogy mi az életük értelme.

Keresd Istent és ismerd meg az Ő nagyszerű tervét veled kapcsolatban és az egész teremtett világgal kapcsolatban!

2018. aug. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Ha ön is úgy érzi, segítségre lenne szüksége, hívja a krízishelyzetben lévőknek rendszeresített, ingyenesen hívható 116-123, vagy 06 80 820 111 telefonszámot! Amennyiben másért aggódik, ezt az oldalt ajánljuk figyelmébe: [link]
2018. aug. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!