Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nektek hogyan sikerült elfogad...

Nektek hogyan sikerült elfogadni azt hogy már sohasem lehet barátnőtök?

Figyelt kérdés

Milyen tippeket, praktikákat lehet erre gyógymódként felhasználni? Hogyan lehet azzal a tudattal egy életet leélni hogy az embernek soha nem lehet normális kapcsolata?


Kiegészítés: az ilyen hitegető szövegekkel felesleges jönni, hogy még fiatal vagyok előttem az élet meg hogy 1-2 kudarctól felesleges ennyire lehervadnom, mert nem erről van szó. 22 éves vagyok, és nem hogy szűz vagyok, nem hogy kapcsolatom sem volt még, nem hogy még randizni sem voltam soha, de 5 percnél többet még életemben nem beszélgettem egy lánnyal sem. Itt nem arról van szó hogy 1-2 alkalommal kosarat kaptam, meg hogy van még hova fejlődnöm, engem szabályszerűen gyűlölnek a nők, mint egy leprást, egy sem akar beszélni sem velem, kerülnek, furcsán néznek rám, szánalmasnak tartanak. Egy vödör sarat előbb enne meg 99%-uk mint hogy 10 percet kettesben kelljen töltenie velem. Tudom magamról hogy csúnya is vagyok, félénk is vagyok, vannak hátrányos tulajdonságaim is, de akkor is borzasztó nehéz azt elfogadni, hogy még lecsúszott, ronda, bunkó embereknek is van párjuk nekem meg sosem lesz. Ezt hogyan lehetne feldolgozni, vagy legalább a rossz érzést csökkenteni?



2018. aug. 29. 23:40
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
93%

Én beszélgetek veled öt percnél tovább, ha visszaírsz rendesen, és nem tűnsz el szó nélkül. Talán még segíteni is fog.

Az élet nem csak párkapcsolatból áll, de nagy szerep jut neki. Tanulsz, dolgozol, sportolsz, egészségesen élsz, barátaid vannak, de eljön az ideje a családalapításnak is. Aztán gyerekeid születnek és ők is kezdik ezt elölről, te pedig megtaníthatod nekik, hogyan csinálják jól, hogyan kell teljes szívből élni.

20/L

2018. aug. 30. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim válasza:
55%
Én a helyedben kigyúrnám magam mint az állat. Adna egy kis ömbizalmat,elégedettséget magammal szemben. És hidd el,ha magabiztosabb leszel,könnyebben nyitsz a lányok felé és pillanatok alatt becsajozol. A lányoknak egy férfi kell,nem rinyáló kisfiú. 99,9%uk elégedetlen magával és önbizalom hiányos. Ezert egy olyan férfit keresnek akinek nem kell még az önutáló picsogását hallgatniuk,hanem van bátorsága elmondani nekik hogy gyönyörűek. Ha kedves leszel egy lánnyal,barátságos,magabiztos,nyert ugyed van.
2018. aug. 30. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
64%
6-os, ez nem igaz. Egy lánynak sokkal többet elnéznek. Lásd a 13-as választ! Egyetlen csajnál se olvastam, higy ilyen esetekben fitneszmodellé kellene válnia. Egyébként sem hiszem, hogy mindenkinél beválna ez a "gyúrásmánia."
2018. aug. 30. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Nem sikerült még elfogadni, de sajnos nekem sem lehet senkim, úgyhogy bele kéne húzzak a beletörődésbe.
2018. aug. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
85%
Te pszichiátriai eset vagy, súlyos szorongás, önbizalomhiány
2018. aug. 31. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:
74%

#13as

Én lány vagyok,aki ezt a gyurós dolgot írta,és nekem az segített hogy magabiztosabb legyek,hogy sokat fogytam.

Teltebb alkat voltam (kövér) és emiatt szorongtam,nem mertem nyitni a fiúk felé,mert ugy éreztem megis kinek kellenék. Aztán 12 kiló mínusz és sokkal jobban éreztem magam a bőrömben. Sokan dicsértek és lassan kezdtem bátrabb lenni. Nem sokkal később lett is egy barátom,akire anno én mosolyogtam rá,és én kérdeztem meg nincs e kedve táncolni. Na ezt teszi a magabiztosság.

Szoval nem hülyeséget beszélek. Meg kell találnia az önbizalomhiánya és szorongása okát és tenni ellene. Ennyi.

2018. aug. 31. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Na az ilyenek, mint a kérdező, bár elsősorban rá vagyok kíváncsi, küldjenek már képet magukról, ha nem tabu, mert komolyan kíváncsi vagyok arra, hogy ilyen szöveghez milyen fej társul. Szóval nyugodtan jöhet.
2018. szept. 3. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Ez lemaradt: 27/N
2018. szept. 3. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Amíg élek, remélek.
2018. okt. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
17-es! A külsőn kívül még rengeteg egyéb dolog is számít.
2020. jan. 18. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!