Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Az öngyilkosság nem megoldás,...

Az öngyilkosság nem megoldás, de az életben maradás sem. Mit tennétek a helyemben? 16L

Figyelt kérdés
Egyedül vagyok, nincsenek barátaim (sosem voltak), egyik nap végre megcsókolt az a fiú, akit már évek óta meg szerettem volna kapni. Le is feküdtünk, 3 nap múlva pedig lepattintott. De ez csak egy csalódás a sok közül. Interneten keresgélek hozzám közel lakó embereket, de mindenki a világ másik felén lakik, igaz, még egyetlen egy barátot sem sikerült összeszednem, pedig nagyon nyitott voltam mindig is. Kor nem számított nálam, a lakhellyel is úgy vagyok már, hogy le.szarom, csak legyen már valaki, aki szeret... De semmi. Próbáltam már öngyilkosságot, de balul sült el (nyilván, hiszen akkor nem láthatnátok most itt a vergődésemet). Járok pszichológushoz, de én olyannal szeretnék beszélgetni, aki önszántából kommunikál velem, de olyan nincs... Már egy ideje csak alkoholon élek, mert az tompítja a fájdalmamat, de nem szünteti meg. Mert ahhoz, hogy minden fájdalmam megszűnjön, ahhoz vagy a halál, vagy egy személy szükséges. Na de hogyan? Melyiket választanátok az én esetemben? És hol ismerkedjek? Neten csak letiltanak, élőben pedig bunkók velem. :(
2018. szept. 7. 16:08
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Minden kapcsolat alapja, az osztozkodás.

Ha van valamid (szépség, fantázia, hobbi, pénz, akármi), ami felkelti az érdeklődésem, akkor szánok rád időt. Ha túl jó dolgod van, akkor szakítok időt rád, ha meg szuper dolgod van, akkor vágyom rád.

Ennyi a képlet.

Mid van?


Amúgy az őszinteséged már egy nyitott pont, ami miatt akár szánnék rád időt, de ez még kevés.


És végül az ember szerintem egy üres golyó, amit ha nem töltünk fel tartalommal, akkor a környezet erősen lökdöshet, de ha megtalálod a saját világod (miért éli meg élni/meghalni), akkor nem fog kelleni hozzá "valaki", hogy úgy érezd, van értelme. A szépséget magadnak kell felfedezni, más max asszisztálhat hozzá.

27F

Az értékeidet várom azért, hátha. :)

2018. szept. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

16 évesen hogyanjusz hozzá rendszeresen alkoholhoz?


mert elméletileg ki sem szolgálhatnak vele, másrészt milyen pénzből finanszírozod?


ha van pénzed italra, meg pszichomókusra, akkor mégsem vagy olyan sajnálnivaló.

2018. nov. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Azóta van változás?
2018. nov. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:
Én most kivételt fogok tenni, és azokhoz fogok szólni, akik válszoltak a feltett kérdésre. Mielőtt egy ilyen komoly segélykiáltásra válaszoltok, kérkek gondolkodjatok el rajta, hogy tényleg tudtok e számára hasznosat írni ami segít, mert ha nem, lehet nagyobb gondot okoztok neki mint amekkora baja volt mielőtt eldöntötte,hogy itt kér segítséget. Lehet, hogy nem is gondoltok bele eléggé, beírjátok hogy vele vannak a gondok, vagy ha átverték az ő baja... Pár szó, mégis lehet arra sarkalja a kérdezőt hogy mégrosszabbul érezze magát, ne tán végezni akarjon önmagával... És ti nem is fogtok tuni róla, mégis lehet nektek is benne volt a kezetek. Nem csak erre az esetre gondolok, inkább általánosságban beszélek ezekről a dolgokról, bár lehet minden kérdéshez le kéne írni ami ilyen komoly dologról szól. Senki ne sértődjön meg, nem sértésnek szántam, akinek nem inge, ne vegye magára.
2018. dec. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!