Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Sokszor nagyon rossz, hogy...

Sokszor nagyon rossz, hogy nincs kivel beszélnem, közös programot csinálni. Hol találhatnék hasonló "sorsú" fiúkat, lányokat?

Figyelt kérdés

Régebben jól el voltam egyedül is, most is jó néha egyedül. De mostmát egyre jobban zavar az hogy nincsenek barátaim. Meg barátnőm.

Hol találhatnék ilyen személysiségú lányokat, fiúkat akikkel beszélgethetnék?


21F

(BP.)


2018. szept. 14. 19:33
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
A "legjobb", amikor történik veled valami vagy látsz valamit, aminek mondjuk nagyon örülsz és szeretnéd az örömödet megosztani valaki mással vagy csak beszélni róla.. aztán rájössz.. hogy egyedül vagy.. nincs kivel megosztanod a gondolataidat.. felmerül benned egy kérdés.. de nincs akitől választ kapj. :/
2018. szept. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Na ez az 11-es :D Aztán amikor rájössz hogy az a "fájdalom" tényleg egy fizikai fájdalom tud lenni :D Aztán rájössz hogy a kutyát se érdekli.
2018. szept. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Én is... szeretek egyedül lenni, olvasni, sétálni, de néha mindenki vágyik valaki más társaságára. Nagyon kevés embert ismerek akivel jó együtt lenni, és nehezen ismerkedek is. Nagyon kevés a szabadidőm ráadásul.


BPi vagyok, 22/L

2018. dec. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!