Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ti hogyan álltok a halálhoz?...

Ti hogyan álltok a halálhoz? És miért? Féltek tőle? Vagy szerintetek meg kell lennie az elmúlásnak?

Figyelt kérdés

2018. okt. 3. 11:48
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
60%
A legjobb dolog, várom már. Félni csak úgy félek tőle, hogy nem szenvedve akarok megpusztulni, hanem gyorsan. De várom már, hogy végre vége legyen a szenvedésnek és újra a semmi része legyek.
2018. okt. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%

Nem félek tőle,mert mindenki meghal. Szóval fölösleges aggódni azon amin nem lehet változtatni.

És sztem így van jól,hogy tudjuk értékelni az életet.

2018. okt. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
Én rettegek tőle,de kicsit reménykedek hogy esetleg van a halál után valami.
2018. okt. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
Magától a haláltól nem félek, inkább attól, hogy úgy halok meg, hogy semmi különösebbet sem kezdtem az életemmel.
2018. okt. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
"Az élet egy olyan betegség ami a halállal végződik.,,
2018. okt. 5. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

Többnyire nem foglalkozom vele, még ha fel is merül a kérdés. Pillanatnyilag asszem rendeztem magamban.

... de néha nagyon elszomorít és sírok, hogy a szeretteimmel egyszer teljesen elvesztem a kapcsolatot, főleg azért mert hiány érzetem van arról, hogy mit csinálhattunk volan, csinálhatnánk együtt, miket mulasztottunk el.

45/f

2018. okt. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

Én nagyon félek, sokat gondolkodom azon, hogy is van ez?

Az ember megszületik, dolgozik egész életében végzi a dolgát aztán egyszer csak vége elmúlik minden és menni kell ...

2018. okt. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem félek tőle.. mikor valaki meghal, az viszont elszomorít.. főleg a balesetekben elhunytak vagy azok akiket megöltek. Pont most olvastam egy újságíró nőről, akit megerőszakoltak aztán brutálisan megöltek, alig lehet felismerni a holttestét.. és ilyenkor gondolkozom el azon, hogy van e Isten.. hogy lehet megengedni, hogy valaki ilyen halált haljon.. ebből adódóan nem is hiszek a halál utáni létben.. egy ilyen brutális dolgot átélni, szenvedni, meghalni aztán meg Szent Péternél felkelni, bemenni a mennybe stb sbt meg a kis f.aszomat.. kizàrt dolog, hogy létezzen ilyen.. na jó kicsit elkanyarodtam a témától.
2018. okt. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
0%

Utolsó: Van egy történet, miszerint egy édesanyának meghalt a fia. Az édesanya elment a helyi plébánoshoz, és kérdőre vonta. "Hol volt az Isten, amikor a fiam meghalt, miért nem akadályozta meg a halálát? A plébános a következőt válaszolta: "Asszonyom, az Isten most is ugyanott volt, mint amikor a saját Fia a kereszten értünk meghalt.."

Ha van kedved, olvasd el ezt a cikket:


[link]

2018. okt. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%
Inkàbb nem véleményezem az irományt..
2018. okt. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!