Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha 21 éves koromig magányosan...

Ha 21 éves koromig magányosan éltem akkor változhatok?

Figyelt kérdés

Eddig nagyon jól el voltam egyedül, de mostmár hiányoznak az emberek. Főleg egy barátnő. De nem egyszerű ismerkedni, főleg nem egy normális párkapcsolatot találni.

Interneten próbálkozom, de normális lányt nem találok, legalábbis az eddigiek alapján. Akikkel el kezdek irogatni azok vagy egy idő után eltűnnek, vagy komolytalanok.


Kicsit hülye kérdés, de élőben hogy lehet lányokkal ismerkedni? Ha látok egy lányt aki tetszik, hozzá nem tudok csak úgy oda menni, és elkezdeni beszélgetni, meg ugye lehet hogy van barátja.

De egy dolgot nem értek, hogy sok lány arra panaszkodik hogy nem lehet olyan fiút találni aki párkapcsolatot szeretne. Én azt látom hogy a lányok nagyrésze sem szeretne párkapcsolatot.

Vagy azért nem tudok ismerkedni, mert el vagyok késve, és időben kellett volna elkezdenem? :(


Budapeten lakom amúgy.


2018. okt. 24. 18:01
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

#10

Csak nekem is ugy lett barátnőm hogy a barátaim bemutattak egy lánynak aki szintén magányos volt.Szerintem a kérdezőnek először barátok kellenének.

De ha nem kell a tanácsom akkor nem muszáj megfogadni.Én csak segíteni próbáltam.

19/F

2018. okt. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Oké barátok, NORMÁLIS barátok. Lehet a kérdezőnek még lenne esélye 20 környéken, de speciál nekem 17 környéken nincs, mert retardált páwa mindegyik, a plázaribikre meg ne is mondjunk semmit...
2018. okt. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 he84 ***** válasza:
Egyáltalán nem vagy elkésve, a 21 éves kor még elég fiatal felnőtt. Nem értem egyesek miért hiszik el, nincs ilyen, hogy minimum ekkor-akkor kell, csak egyesek mániája ez, ami eléggé fura. Még hogyha 30-35 éves lennél, akkor se lennél elkésve, hidd el. Ez nem követelmény, nem verseny, mindenki akkor és azzal jön össze, amikor akar és tud, ez mindenkinél más.
2018. okt. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 he84 ***** válasza:
És még a 30 körüliek is részben fiatalok, 35-től felfelé meg 50-ig nagyjából középkorú.
2018. okt. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
16%
Hidd el az ilyen pasik mint te sajnos még 40 éves korukba is szüzek maradnak. A puncit nem adják ingyen.
2018. okt. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Nézd, rengeteg féle típusú ember van, és baromi fals képet kapnak szerintem a mai fiatalok.

A lányok sem azt mutatják ennyi idősen még amit őszintén éreznek. Mindenki akar komoly kapcsolatot, de fiatalon ezek annyira "MÉG" nem életbevágóak. INkább a szeretettség érzés kell és a figyelem. Ennek ellenére baromi sok ember nem is akar keresgélni.

Tapasztalatom szerint a fiatal lányok nagy része baromi bizalmatlan a fiúkkal szemben. Egyrészt ez oda-vissza működik, másrészt azért is van ez, mert a mai világban muszáj "menőnek" látszanod, hogy a pajtársaid elfogadjanak.

Szerintem ezen már mind átmentünk, oké te még nem :D, de kb 10 év múlva (én annyival vagyok idősebb) rájössz, hogy ez a baromi normális a korodbelieknél, hogy még nem veszik annyira komolyan az életet. Bőven ráértek később is. VISZONT! Ne etesd magad azzal a badarsággal, hogy lányok nem akarnak párkapcsolatot. Dehogynem!

Csak kérdés az, ezzel kapcsolatban te milyen módon szereztél tapasztalatot?


Ez úgy megy, hogy talizgattok, sokszor, és kialakul valami. A megbeszélés, és a direkt "járunk" szindróma szerintem a legtöbb embert kikergeti a világból. (más kérdés, hogy miért).


Tehát miért is gondolod, hogy nem akarnak komoly párkapcsolatot? Nem akar senki találkozni veled 1 tali után? SENKI? Mert akkor az fura. Mégis tele a város gyönyörű fiatal párokkal. A szerelem örökkön örökké divatos lesz, így ennek hanyatlására kár várni, vagy azt jósolni, csak mert te pórul jártál eddig.

2018. okt. 25. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Változhatsz..

Nekem 23 évesen lett párom, a munkahelyemen ismerkedtünk meg.

Barátaim sose voltak igazán...Általánosban volt 5, 3 elköltözött, 2 hátba támadott, utána már nem igazán alakítottam barátságokat.

A munkahelyemen vannak akikkel jól elbeszélgetek, szoktak hívni programokra, de inkább magamnak való vagyok. Már megszoktam ezt az életet.


Tehát később is elkezdhetsz ismerkedni, csak nyitottnak kell lenned.

2018. okt. 27. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!