Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ti mit gondoltok az öngyilkoss...

Ti mit gondoltok az öngyilkosságról? Milyen lelki állapotban kell lennie az adott személynek, hogy megtegye?

Figyelt kérdés
Gyávaság vagy bátorság kell hozzá?
2018. nov. 23. 08:59
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
10-es válaszoló okosakat ir
2018. nov. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
20%

Emberek, én megkaptam privátban a választ: a férfiak többen öngyilkosak lesznek mint a nők, mert a nők bármikor találnak pasit. Ja, és az emberek csak külsőségek alapján ítélnek.

Értem. Tehát egy nő minden problémájára megoldást jelent egy hím, a levelet meg nyilván egy hím írta aki meghal mert nincs nője, és azért nincs mert szrul néz ki, és őt a külső alapján ítélik meg.

Ha ezt előbb tudom akkor mondhattam volna anyámnak, hogy ne ugorjon ki a kilencedikről, hiszen, idézem: "minden ujjára találhat pasit".

Gratulálok a lelki világához annak aki ezt írta. Tudjátok mit? Aki akar, ölje meg magát, ilyen emberekért igazán nem kár. Szép estét.

38N

2018. nov. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Egyáltalán nincs nő/lány a középpontban.
2018. nov. 23. 15:31
 24/31 A kérdező kommentje:
Én kaptam egy üzenetet:"Csak pasik szoktak öngyilkosok lenni,a nők soha,mert ők ha magányosak bármikor akad nekik pasi minden újjukra vagy 10." Ki mondta,hogy csaj van a háttérben? Ezért jóval nagyobb problémák is léteznek. Szerintem.
2018. nov. 23. 15:39
 25/31 anonim ***** válasza:
Valaki nekem is elküldte ezt a "nők minden ujjukra találnak pasit" hülyeséget, meg, hogy "nők nem szoktak öngyilkosok lenni" Ez is hülyeség, mert nagyon sok nő is van, akik öngyilkosok lettek.
2018. nov. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
0%

ma 15:50


"nők minden ujjukra találnak pasit" hülyeséget, "


EZ MIÉRT HÜLYESÉG? TESZTELD LE IRJ KI 1 KÉRDÉST ITT A MAGÁNY KATEGORIÁBA LÁNYKÉNT ÉS NÉZD MEG MI FOG TÖRTÉNNI,TEDD UGYANEZT MEG PASIKÉNT,ÉS AZT IS NÉZD MEG MI TÖRTÉNIK..

2018. nov. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
26-os válaszoló értem mire gondol és igaza van
2018. nov. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

Nem tudom ki hogy van vele de itt van egy megkeseredett "hím" aki nem képes felkötni magát ugyan, de nekem már 3 különböző névvel írt trágár üzeneteket.

Nem csodálom, hogy nem kellesz senkinek, te nyomorék lúzer. Ennyi vagy, névtelenül irkálsz. Nem is leszel több soha.

38 éves NŐ

2018. nov. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
A nők nem találnak minden ujjukra pasit. Én ismerek több nőt is, akiknek egy pasijuk sincsen. Az anyám egyik kolléganőjének meghalt a férje vagy 20 éve és azóta nem volt pasival, továbbá a nővéremnek sincsen pasija már 10 éve, meg még tudnék mondani pár nőt, akik évek óta egyedül vannak és nem dugja őket senki.
2018. nov. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Szóval nem csak magányos férfiak vannak, hanem magányos nők is léteznek.
2018. nov. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!