Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nem depressziós, egyeduli fiú...

Nem depressziós, egyeduli fiú hol ismerkedhet?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


En most regisztráltam ide,csak ezert a kerdesert. :)


Elore mondom,hogy ez a kerdes nem onsajnaltatas,mivel abszolut nem vagyok depresszios,csak elakadtam az eletemben.

Ezt csak azert írtam le,mert 2 nap olvasgatás után ezt szürtem le innen,hogy leginkább depressziós emberek vannak itt. :)



En egy 20 éves fiú vagyok és egesz eletemben egyedul csinaltam mindent,vagy inkabb nem is csinaltam,hanem otthon ultem.


Most is ugyan ezt tervezem,mert nekem teljesen természetes lett az egyeduli eletmod,de viszont mindig gondolkoztam,hogy milyen lehet lannyal lenni,de viszont úgy voltam vele,hogy nekem nem igazan sikerulhet ezert nem is probalkoztam kozeledni felejuk,ezzel nem gyakoroltam a " szocializálódást".:D


Mostanaban elkezdtem gondolkodni azon,hogy hol és hogyan találhatna egy magamfajta fiú egy lanyt?


Mert akarmikor vegigporgetem magamban a lehetosegeket,mindig megakadok.


Szoktam ide oda jarni,de amiatt,mert nem nagyon tudok a korombeliekkel beszélgetni ezert mindig csak csendesebb elhagyott helyekre megyek a kutyammal,vagy ha eppen sportolok (Egyedul),mert elegge feszejezve erzem magamat sok ember között.


Sajnos direkt nem szoktam probalkozni senkinel,mivel nem nagyon vannak temaim.


Nem is kapcsolatra gondolok,mert nekem az sok lenne,hanem valami olyasmire.

Nem tudom megfogalmazni mire gondolok.


Szerintetek hol tudna egy magamfajta visszafogott fiú ismerkedni?


Elvagyok enélkül is az alap természetem miatt,de azért tok jo lenne neha valakivel beszelgetni.:D


Tenyleg nem nagyon tudom,hogy hogyan kell ismerkedni egy korombelivel.


(Ne mondjatok,hogy csunya vagyok es azert nem,mert soha nem is láttatok.:)


2018. nov. 25. 17:00
 1/5 A kérdező kommentje:
Javítanék:* Nem azt tervezem,hogy ezutan is mindig otthon fogok ulni,hanem az egyeduli eletmodot.:):D
2018. nov. 25. 17:01
 2/5 anonim ***** válasza:
tinder
2018. nov. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az már nem megy.:O Régen 100 párom volt ott es miota újra regisztraltam ugyan azokkal az adatokkal,0 van es nem ertem,hogy miert.
2018. nov. 25. 17:39
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem vagy depressziós?
2018. nov. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Velem is ugyanez van, csak én lány vagyok. Szóval ha van kedved beszélgethetünk. :D

18/L

2018. nov. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!