Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért olyan nagy elvárások ezek?

Miért olyan nagy elvárások ezek?

Figyelt kérdés

Nagyba annyi a bajom, hogy átlagba mindenki kiröhög ha megtudják hogy mit várnék el egy lánytól. A legtöbb eleve hülye gondolkodású ember, de akkor is. Miért olyan egetrengetően nagy elvárás az, hogy olyan lány mellett tudnék csak meglenni akinek még nem volt senkije, nem öltözködik úgy mint egy utolsó szerencsétlen ribi, nem sminkelgeti magát literszámra hanem kb úgy adja magát ahogy van. Lényegébe amin mindenki kibukik, én nem valami "kalandra" keresek valakit, hanem úgy egy életre, és ezért mindenki csak kiröhög, és már nagyon kíváncsi vagyok a trollok hülye válaszaira hogy miért tartjátok ezt annyira nagy hülyeségnek, ha valaki nem csak ágyra megy? Miért nem elfogadott már az ilyen? :D Vagy olyan nagy elvárás hogy egy depressziós ember arra vágyik hogy valaki kitartson mellette? Tényleg nem értem a legtöbb ember gondolkodását.

17F, agyilag a korától fiatalabbnak tűnő emberek kíméljenek.



#magány #öngyilkosság #találjátokkiakulcsszavatmagatoknak
2018. nov. 30. 15:36
1 2 3 4
 11/38 A kérdező kommentje:
Értem én hogy mit mondassz, de én NEM TUDNÉK együtt lenni olyannal aki már volt valakivel. Ez van. Én csak fontos akarok lenni valakinek, de nem olyannak akinek már más is volt az.. Nekem ez nem adja. Senki se egyforma, biztos van ilyen csak nem tudom hol.. És nem értem miért kell kiröhögni azt aki máshogy gondolkodik, mert tuti hogy van ilyen normális lány akit leírtam, csak valószínűleg őt is elnyomják mert nem akkor ribi mint az átlag..
2018. nov. 30. 18:08
 12/38 anonim válasza:
42%
Teljesen igazad van, mondjuk én lány vagyok 1 évvel idősebb. Csak fura ahogy az emberek manapság hozzáállnak ilyen dolgokhoz, azért mert még soha nem volt barátom már furának néznek... de nem nagyon érdekel, ahogy téged se kéne érdekeljenek hogy mit gondolnak ólad ezek alapján, te ilyen vagy ők meg olyanok.!
2018. nov. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 A kérdező kommentje:
Tudom engem csak az zavar h nem sok ilyen van és kezdem az egész életet inkább feladni. Semmim és senkin..
2018. nov. 30. 18:50
 14/38 he84 ***** válasza:
74%
Hát akkor is eléggé túlzás ez, hogy csak akkor jó neked egy lány, ha előtted még nem volt barátja. Ez túl fura, túl szigorú feltétel. Ettől még te is lehetsz neki fontos, nem ezen múlik, értsd már meg!
2018. nov. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 A kérdező kommentje:
Én ezt értem, de NEKEM akkor se menne azzal a tudattal hogy volt már valakivel, nem akarok és nem is leszek második lenni. Ha eltitkolja és kiderül az még rosszabb.
2018. nov. 30. 20:11
 16/38 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy irl nem is menne amugy, neten jol előre meg lehet ismerni, meg könnyebb várni a lehetetlent hogy majd egyszer valaki rámír. Azt is mondták hogy hülyeség a "rosszat" keresni aki hasonlo lelki állapotba van mint én, de nekem akkor se egy önbizalommal teli lány kéne.. De azt hiszem feladon inkább az egész élet témát
2018. nov. 30. 20:15
 17/38 nemaRendőrség ***** válasza:
88%

Az a baj a szűz lányokkal, hogy veled sem fognak lefeküdni.

Nekem is volt egy időszakom mikor hasonló voltam mint te, csak én meg is találtam, össze is jöttem az ilyen lányokkal. Majd hónapokig semmi a lánnyal, összeadódva évekig semmi a lányokkal.

Ne akard, hülyeség. Neked most az a fontos, hogy minél hamarabb elveszítsd a szüzességed, és rájöjj, hogy nem olyan nagy misztikus dolog a szex. Vagy ha igen, akkor nem fog érdekelni, hogy mi újság(a barátnőmmel fantasztikus, egyszer kétszer megemlítette, hogy már volt barátja, de szerencsére leszokott róla. Mindenkinek volt, senkit sem érdekel)

2018. nov. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 A kérdező kommentje:
Engem érdekel :'D Nekem nem az a leg fontosabb hogy 0-24 lefeküdjön velem valaki, hanem hogy legyen valaki aki szeret, és nem szeretett és nem is fog senkit rajtam kívűl. Tudom én is hülye hülyén hangzik, de én nem tudnám úgy élvezni a társaságát sőt beszélgetni se tudnék ilyennel. Tudom hogy én is furcsa vagyok de nekem ez fontos ez van, és nem fog és nem is akarom hogy megváltozzon a véleményem erről. Azért is ilyen fontos nekem ez, hogy olyan legyen a gondolkodása mint nekem, hogy sose hagyjon el mert éppen jobbat talál, egy kis csalódás és akkor szinte 100% hogy végeznék magammal, így is csak valaki tart vissza (mondjuk ő nem is tudja sőt neki is elege van az életből) de mivel ő beteg vele kell maradnom, és neki sincs az ég világon senkije rajtam kívűl. Csak az a lényeg hogy nekem nem az a lényeg hogy most kivel feküdjek már le, hanem hogy szeressen, utána meg aztán az is lényeg abba igazad volt hogy én legyek neki abba is az első. Az a baj hogy ezt már nem sok ember érti meg, és kevés az olyan aki egy életre kiállna valaki mellett. Ahogy telik az idő úgy egyre esélytelenebb ha van is találnék ilyet, nekem meg ez a dolog maradék 1% életkedvemet is elveszi, sőt még minuszba is viszi. Ha nagyritka próbálnám "jól érezni magam" akkor se nagyon tudok másra gondolni, mert mindenhol azt látom hogy mindenki olyan kr*va happy valakivel én meg még csak egy szót se tudok váltani senkivel..
2018. nov. 30. 20:36
 19/38 anonim ***** válasza:
95%

Jó, megértettük, neked érintetlen lány kell. Akkor mi a teendő? Kezdj el ilyen körökben mozgolódni. Vallási/kulturális fórumok előnyben. Vannak olyan lányok, akik várnak az esküvőig vele. Van erről egy hülye film is, ahol a kiscsajt a szülei úgy nevelték, hogy a szex rossz házasság előtt, aztan meg belekeveredik mellmutogatós kamerazásba stb.. biztos találsz te is ilyen szendeszűz személyt.


Járkálj elvontabb témájú oldalkon, ahol az ilyen félénkebb lányok mozoghatnak. Szerepjátékos, animés, gagyi webböngészős játékok, youtubeon ilyen témával foglalkozó csatornát keress, nézd az ottani kommenteket... Meg nyiss a világ felé, így nagyobb esélyed lehet: külföldi oldalak, chatek..


Annyi talán a "szerencséd", hogy egy lánynál több fizikai jele van, annak ha még szűz. (Bár ez sem 100%-os, van akinek alapból nincsen pl hártyája, vagy egyáltalán nem vérzik stb..).

De mi van, ha csaj is ugye szűz srácra vágyik, de ugye te ezt semmivel se tudod bizonyítani.


A másik, 2 év happy meg minden, és kiábrándultok egymásból...? Csak pl ez az eszme hajtotta a kapcsolatot? Gyerek vagy még, élvezd ki, ismerkedj. Nem kell egyből lefeküdni vagy az első csajt elvenni feleségül. Hidd el, ráérsz még a felnőttesdit játszani, meg is fogod unni, és bánni is, hogy nem vagy gyerek többé.

Hibázz, tapasztalj, élvezd a korod adta lehetőségeket.


A másik: az igazi szerelem nem feltételekkel jön létre, vagy arra. Becsapós lehet, az, hogy megtaláltad a tökéletest mert mindent kipipált a listádon az elvárásaiddal- de ez csak illúzió. Lehet, hogy 1 hónap múlva a szerelem beüt nálad a milf kasszásnőnél...kitudja...aztán annyi az elveknek.

2018. nov. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 A kérdező kommentje:
Nagyon lenézel, így akarsz "tanácsot" adni? Én nem fogok bizonyítani senkinek semmit, mert nem vagyok én olyan hülye hogy elpocsékolnám magam olyanra aki meg sem érdemli. Biztos van ilyen csaj, csak nem tudom hol, ez a baj. Az esküvő nem nagyon vonz, de azért egy házzassághoz mérhető komoly dolgon agyalok, nem valami kis 2 éves kalandon.
2018. nov. 30. 21:07
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!