Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért olyan nagy elvárások ezek?

Miért olyan nagy elvárások ezek?

Figyelt kérdés

Nagyba annyi a bajom, hogy átlagba mindenki kiröhög ha megtudják hogy mit várnék el egy lánytól. A legtöbb eleve hülye gondolkodású ember, de akkor is. Miért olyan egetrengetően nagy elvárás az, hogy olyan lány mellett tudnék csak meglenni akinek még nem volt senkije, nem öltözködik úgy mint egy utolsó szerencsétlen ribi, nem sminkelgeti magát literszámra hanem kb úgy adja magát ahogy van. Lényegébe amin mindenki kibukik, én nem valami "kalandra" keresek valakit, hanem úgy egy életre, és ezért mindenki csak kiröhög, és már nagyon kíváncsi vagyok a trollok hülye válaszaira hogy miért tartjátok ezt annyira nagy hülyeségnek, ha valaki nem csak ágyra megy? Miért nem elfogadott már az ilyen? :D Vagy olyan nagy elvárás hogy egy depressziós ember arra vágyik hogy valaki kitartson mellette? Tényleg nem értem a legtöbb ember gondolkodását.

17F, agyilag a korától fiatalabbnak tűnő emberek kíméljenek.



#magány #öngyilkosság #találjátokkiakulcsszavatmagatoknak
2018. nov. 30. 15:36
1 2 3 4
 31/38 he84 ***** válasza:
100%
Pedig nem szabad, nem jó görcsösen másokhoz ragaszkodni, nem szabad ennyire elvárni egy társat. Az meg nem jó, ha rmiatt sajnálatból lenne veled valaki részben kényszerből. Ha így is lenne talán, akkor nem tartana sokáig. Ne legyél társfüggő, előbb jöjj rendbe, vagy legalább legyél jobban legalább kicsit más hozzáállással és akkor jobb lesz. Tanulj meg egyedül is élni. Nem kell ahhoz bulizni, hogy találj társat, ez egy butaság. Én se buliztam soha, mégis van 1-2 ember, aki kedvel engem. Bár mondjuk én kifejezetten nem törekszem mindenáron komoly párkapcsolatra.
2018. dec. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 A kérdező kommentje:
Bulizni, dehogy! Olyan lány nem is kéne aki bulizik :D Egyszerűen csak beleuntam hogy a kutya se szeret, 13-14 évesek meg smárolnak az utcán meg mittudom én engem meg 17 még csak meg se ölelt senki.. Nem tehetek róla hogy ez az egyetlen dolog van az életbe amire vágyok, eddig nem foglalt le vagy érdekelt semmi, egyetlen egy hobbym van, a gépen netezek itt vagyok fent, youtubeon esetleg de már ez se köt le, csak véget akarok vetni ennek a szenvedésnek mert az én életemnek semmi értelme nincsen..
2018. dec. 10. 20:17
 33/38 he84 ***** válasza:
100%
Engem nőként se ölelt senki 17 évesen, mégis megvagyok. Nem verseny ez, nem kell sietni, a többit meg már elmondtam. A kiskamaszokat meg kár ennyire irigyelni.
2018. dec. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 A kérdező kommentje:
Teljesen mindegy mostmár, tudom hogy sose lezs ilyen. 17 évesen túl idősnek érzem magam ehez, a 20-30 meg már nekem túl sok hogy akkor kezdjem el. Nem jött össze, be kell vallani ez az élet nem nekem való, egyáltalán nem élvezem és már kicsit sem érdekel. Eleve nem is kellett volna élve születnem akkor minden jobb lenne most... Most leszek 18, nemsokára végzek magammal, mert feladtam. Belátom hogy az egésznek semmi értelme nincsen tovább.
2018. dec. 16. 22:29
 35/38 anonim ***** válasza:
46%
Fogadjunk hogy még mindig élsz xd
2019. jan. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 he84 ***** válasza:
100%
Ne haragudj kérdező, de akkor túl pesszimista vagy, ha emiatt megölnéd magad és nem normális, ha 17 évesen feladod, vagy akár 18-20 évesen is. Túl korai aggódnod ilyrneken és később se érdemes. Az ilyen negatív szemlélet, pláne korán baromira taszító és ettől nem lesz jobb. Állj ki magadért és ne siránkozz annyit, hanem tegyél érte! És nem ettől függ egy ember élete, akinek meg igen, az baromira fura és szomorú, ne legyél már ilyen társfüggő,...
2019. jan. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 Miss Endzsi ***** válasza:
91%
A kérdező azóta valószínűleg más account-ról tolja. Ezt már nem látja.
2019. jan. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 A kérdező kommentje:
Miért tolnám másik acc-ról? Egyszerűen csak annak válaszolok aki normális. Egyébként megértem én hogy ki kéne állni magamért utolsó előtti, de miért? Hogy egyedül magányosan éljek tovább? 1 családtagom van, miatta még kénytelen vagyok maradni, mert beteg és ha végre megölném magam szerintem ő is holtan esne össze.. Szimplán nekem nincs kedvem úgy utcára menni hogy mindenki mellett megy valaki, mindenkit szeret valaki mellettem meg sose fog senki, mert senki nem tudja elfogadni hogy nekem az nem "menő" ha valaki csitriskedik, én nem vagyok vevő az ilyen mai lánykákra. Akire pedig szükségem lenne, szinte elérhetetlen mert interneten se találok senkit, akivel legalább normálisan lehetne beszélni. A srácoknak is az megy akik hasonlítanak rám, hogy mikor mennek el befizetni magukat egy "nőhöz".. nem mint ha nekem lenne más lehetőségem, de én ezt undorítónak találom, szóval nem csak hogy lányokkal, még srácokkal se lehet normálisan beszélgetni. Főleg a kommentelőkkel nem.
2019. jan. 15. 19:02
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!