Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Valaki segítene? Naponta...

BadKiwi kérdése:

Valaki segítene? Naponta megfordul a fejembe az öngyilkosság.

Figyelt kérdés
Majdnem minden nap elgondolkozom azon,hogy mi lenne ha nem lennék. Megakarok gyógyulni,de nincs senki a környezetembe akire számíthatnék.Ha valaki szivesen segítene,vagy tudna erre megoldást találni,könyörgöm írja le. Napról-napra úgy érzem,hogy már nem bírom tovább. Előre is köszönöm!

2018. dec. 5. 17:33
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
26%
Akkor mi a megoldás? Mert bármit írsz le nekik, nem tesznek semmit.
2018. dec. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
A szüleim elváltak. Anyám börtönbe van. Az apámmal folyton vitázok,minden aprócska dologba beleköt,mint például,hogy nézek ki,milyen undorítóan vékony vagyok,miért rövid a hajam,tehát mindenbe. Folyton csak azt hallom,hogy odakerülök ahova anyám,olyan vagyok,mint ő. Régen voltak barátaim,de eltávolodtunk,mivel kihasználtak és kibeszeltek. Én nem akarom,hogy sajnáljanak. Megértést akarok és segítséget,a kioktatásból elegem van.
2018. dec. 5. 17:54
 13/27 anonim ***** válasza:
25%
...tehát: pszichológus.
2018. dec. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
27%
Apádtól valóban nem szép ez a viselkedés, de vonatkoztass el a családodtól és építsd fel a saját életedet. Legyen mindig elfoglaltságod, végezz hasznos tevékenységet, legyen kedvtelésed. Az élet valóban harc, de az embernek nem kell minden ütéstől vagy ütésnek gondolt történéstől kétségbe esnie.
2018. dec. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
29%

Pszichológus...és?

Attól anyád kiszabadul, apád meg nem lesz barom?


Hány éves vagy? Kollégium nem játszik? Rokon? Katonaság?


Barátokról meg: SOHA és SENKINEK nincsenek barátai! MINDENKI egyedül van, csak néha van mellette valaki, VALAMIÉRT!

2018. dec. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
Utolsó..Szerinted ha a pszichológus annyira bevált volna,akkor kiírtam volna a kérdést? Ne nézzetek hülyének,mivel gyorsan felfogom a dolgokat,nem azért jöttem ide,hogy ti is a pszichológushoz küldjetek!
2018. dec. 5. 18:02
 17/27 anonim ***** válasza:
65%

A 15-ösnek nem volt gyerekszobája :D

Katonaság....nabazzz... most aztán megmondtad.

2018. dec. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező, azért ne sorolj be egy iskolapszichológust meg egy magánpszichológust közös kategóriába, mert fényévekre vannak egymástól.
2018. dec. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
59%
Jól sejtettem hogy jelen esetben is megfelelési kényszer okozza az öngyilkossági gondolatokat. Méghozzá apukád generálja. Kritizál mindenért, rövid a hajad, stb. Ez megfelelési kényszert csinál. A japánoknál meg a munkahelyi elvárásoknak való megfelelési kényszer okoz depressziót és öngyilkosságot.
2018. dec. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
2%
Azért nekem mondtak már durvább dolgokat is életem során, gyerekkoromban is, mégis felnőttem. Ezek csak ilyen felfújt dolgok.
2018. dec. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!