Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Valaki segítene? Naponta...

BadKiwi kérdése:

Valaki segítene? Naponta megfordul a fejembe az öngyilkosság.

Figyelt kérdés
Majdnem minden nap elgondolkozom azon,hogy mi lenne ha nem lennék. Megakarok gyógyulni,de nincs senki a környezetembe akire számíthatnék.Ha valaki szivesen segítene,vagy tudna erre megoldást találni,könyörgöm írja le. Napról-napra úgy érzem,hogy már nem bírom tovább. Előre is köszönöm!

2018. dec. 5. 17:33
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
38%
Tényleg csak azt teheted hogy önálló életet kezdesz, különben semmi sem változik.Apád már nem fog változni.Neked kell.Hány éves vagy?
2018. dec. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
36%

FUBAZ 20-as nekem is mondták már h kvaanyámat,de nem ettől lesz valaki depressziós :D istenem az ilyen embereket...

Szerintem iszonyat szerencsétlen helyzetben van a kérdező. (Mondjuk még mindig nem tudjuk hány éves)

Egy jó pszichológus segíthet feldolgozni a traumákat de nem tudja anyádat kihozni a börönből,sem apádat észhez téríteni.

Tudom hogy a depresszió nem egyszerű, de kéne valami ami boldoggá tesz téged.

2018. dec. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
0%
Elsőnek felejtsd el ezt az öngyilkosságot nem sok értelme van. A legrosszabb neked a saját környezeted főleg ha otthon vagy mert vitatkozol apáddal. Próbálj elsőnek megteremteni magadnak azt a környezeted ahol jól érzed magad ez lehet bármi keres olyan hobbit és hozzá közösséget ami érdekel téged például ez nekem sokat segített . A barátok na igen azok is azért vannak hogy az ember agyára menyenek de attól lehet jó kapcsolatot kiépíteni emberekkel.
2018. dec. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
65%

Tudom hogy le leszek pontozva, de ezt le kell írnom, mert meglepően sok idióta gyűlt a kérdés alá.

A pszichológusok ugyanazt a képzést kapják, attól függetlenül hogy iskola vagy magánpszichológusról van-e szó. A szakértelme mindkettőnek ugyanannyi (legalábbis kellene), a többi már az adott szakember személyiségén múlik.

A kérdések fele olyan hatást keltett bennem, mintha a válaszoló azt írta volna hogy "Há' én sokkal több pofont kaptam az élettől, nem lettem depressziós tőle, akkor neked meg pláne nincs jogod hozzá.". Ajánlanám után nézni a depressziónak és a szorongásnak, mert sokan fogalomzavarban szenvednek. Nem kell hozzá kiváltó ok, legalábbis nem feltétlen. A pszichés betegségek többségét az agyban felborult biokémiai folyamatok okozzák, a gyógyszer ezt hivatott visszabillenteni normál állapotban. Vannak akiknél fokozott stressz kiváltja, de vannak akiknél nincs semmi ilyesmi. A szorongás pedig sokszor "cél" nélküli folyamatos félelem, mert maga a beteg se tudja néha hogy mitől retteg ennyire. Funfact, hogy egy pszichésen beteg ember agya máshogy fest akár a sima CT-n, példának okáért a skizofréneknél látványos az elváltozás.

Kérdező, üres választ nem szeretnék adni, saját tapasztalatomat írom le - miután segítséget kértem a pszichológustól értesítette a mentőket, akik a helyszínre jöttek és kórházba vittek. Nekem a pszichiátriai osztály segített nagyon.

Őszintén, közvetlen segítséget személy szerint nem tudok adni - de ha szeretnéd, és ha ezzel egy nagyon minimálisat is tudok segíteni, akkor rám írhatsz és beszélgethetünk.

2018. dec. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
17%
Én is jártam az öngyilkosság szakadékának a szélén, engem Isten mentett meg...
2018. dec. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim válasza:
írj nyugodtan! :)
2018. dec. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
mi történt azóta?
2018. dec. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!