Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ti is arra vártok, hogy...

Ti is arra vártok, hogy valaki kihúzzon titeket ebből a magányból és végre normális szeretet teljes életet éljetek?

Figyelt kérdés

Én igaziból egész életemben magányos voltam és nem jutott ki az életembe sok boldogság :( Jó, nem vagyok annyira idős de azért az idő érzem, hogy szalad el mellettem 18 vagyok (lassan 19) és még nem volt barátnőm, se semmilyen nemű kapcsolatom igaziból lányokkal. Fiú suliba járok ezért ez még jobban megnehezíti a dolgomat...

Szeretek beszélgetni, ismerkedni voltak már lányok akikkel beszélgettem csak ők is eltűntek, valószínűleg mert az ország másik felén laktak és csak unalomból beszélgetett velem vagy azért mert ő is magányos volt és jó volt, hogy valaki ott volt mellette....

Szóval mint említettem nem hozott még össze az élet egy lánnyal akivel végre boldogan élhetném az életem... Depressziós nem vagyok, csak egyszerűen szomorú és elkeseredett... Mert úgy érzem elpazarolom legszebb éveimet... Nem tudom, hogyan tudnék kimászni ebből a szomorúságból, mert emiatt nem is kezdeményezek mert igaziból félénk és visszahúzódó vagyok szóval soha nem mennék oda egy lányhoz... Ez tudom nem jó dolog de igaziból én ilyen vagyok, nem tudok megváltozni egyik pillanatról a másikra...

Olyan lányokat kéne találnom akik olyanok mint én és megértenek és nem néznek furának és különcnek...

Értitek amit mondok? Szerintetek mit kéne tennem?


18/F



2018. dec. 16. 14:56
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Ami azt illeti dolgozom így is és olyan ruhákba járok amilyenben én akarok, nem teljesen én teremtem meg a dolgokat de besegítek itthon. Nem akarom terhelni ezekkel a szüleimet mint ruha, étkezés meg ilyenek... Én szeretném most megélni mert szerintem most vannak a legszebb éveim :)
2018. dec. 16. 22:10
 22/24 anonim ***** válasza:
100%

Mintha csak én írtam volna ki. De én már elengedtem ezt a dolgot, ilyen csak a filmekben/könyvekben van.


18/L

2018. dec. 16. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
73%
17-es vagyok) Hidd el utolsó, egy lánynak több esélye van, főleg aki nem olyan kis mai szuka mint a többség. Neked van esélyed hogy kezdeményez valaki aki tényleg szeretni fog, egy srácnak pedig 0%-esélye van ugyan erre.. legalábbis nekem úgy tűnik..
2018. dec. 16. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Tisztára mintha engem írtál volna le. Ugyan ezt érzem én is, sajnos. :(

16L

2018. dec. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!