Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Magányos szilveszter? Te...

Magányos szilveszter? Te hogyan éled meg?

Figyelt kérdés

Ez lesz a 6.dik szilveszterem magányosan.

Kicsit igy belegondolva rémisztö.

F/24



2018. dec. 31. 13:04
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nekem az év nagyon sok munkával telt el sajnos, így igazából csak annak örülök, hogy holnap nem kell mennem dolgozni és pihenhetek itthon.

Úgy tekintek erre a napra, mint bármelyik másik napra így igazából nem zavar... Csak az az idegesítő igazából, mikor mások szinte kérdőre vonnak, hogy ugyan mért nem megyek ilyenkor bulizni stb...


Lehet lesz olyan szilveszter amikor lesz kedvem bármihez is, de az még nem jött el. Vagy csak nem találtam meg a megfelelő baráti társaságot hozzá. :)


27

2018. dec. 31. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

ez az első ilyen életemben és sokkal rosszabb, mint vártam, pedig készültem rá és akkor még nem aggódtam, de így megélve nagyon magányos és rossz..

26n

2018. dec. 31. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!