Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nyugtassatok meg!?

Nyugtassatok meg!?

Figyelt kérdés
Nyugtassatok meg, hogy nem én vagyok egyedül ezen a világon, aki annyira lúzer, szerencsétlen 21 évesen, hogy az anyjával töltötte élete eddigi összes szilveszterét és az ideit is, mert nincsenek barátaim.

2018. dec. 31. 00:42
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
84%

18 vagyok és én is ilyen lúzer vagyok. :D

Engem annyira talán nem is zavarna de a szüleim piszkálnak már vele.

2018. dec. 31. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 A kérdező kommentje:
kitartást neked is. Amúgy fiú vagyok, nem tudom hol ronthattam el, hogy egyik emberrel sem tudtam kialakítani barátságot, pedig jól elvagyok mindenkivel, úgy látszik fordítva ez nem igaz.
2018. dec. 31. 00:49
 3/39 anonim ***** válasza:
74%

#1 voltam.


És közeledsz az emberekhez? Mármint hívod el őket ide-oda? Vagy ra kérdezel pl. : "szilveszterkor nincs kedved valamit csinálni?"


Szerintem ne várd hogy ők hívjanak, kezdeményezz.

2018. dec. 31. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 A kérdező kommentje:
sajnos nem szoktam ilyeneket kezdeményezni, nem akarok se rámenős lenni, se teher. félek a visszautasítástól, főleg olyantól, akivel gyakran találkozok. (egyetem, munkahely)
2018. dec. 31. 00:57
 5/39 anonim ***** válasza:
81%

És ha ők is pont ettől tartanak? Legalabb egyszer próbáld majd meg! Lehet azt hiszik ,hogy nem is akarsz kimozdulni.

Legalább célozgass majd rá vagy valami.

2018. dec. 31. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
87%

Én elsején leszek 21 és nagyon nem várom.


Ha barátokat akarsz, akkor kezdeményezned kell, kilépni a komfortzónádból, figyelni a lehetőségeket.

Keress olyan embereket, akikkel hasonló az érdeklődési köröd, a gondolkodásod.

2018. dec. 31. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
55%

Én is így vagyok. :/

20l

2018. dec. 31. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 A kérdező kommentje:
lehet hogy rossz emberismerő vagyok, de nem nagyon találok olyat, akivel sok közös dolog lenne. vagy csak velem van a baj, hogy nem vagyok olyan mint az átlag, kicsit zárkózottabb vagyok.
2018. dec. 31. 01:02
 9/39 anonim ***** válasza:
64%

Szerencsére zárkózottabbakból is elég sokan vannak a világon.


Talán hasznos lenne egy kicsit utánanézned a testbeszédnek, nonverbális jeleknek. Ezekből sokat leszűrhetsz, mielőtt odamész valakihez barátkozni, de a beszélgetés közben is hasznos.

2018. dec. 31. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:

Nekem vannak..de eddig egy se volt hogy együtt lógtunk volna. Max előtte pár nappal.. Szoros társaság :)

Mindig itthon voltam..mindig olyan keserű volt a szám íze több okból is,ugyanakkor nem is érdekel ez az egész 31-ei cucc felhajtás..Ugyanolyan nap mint a többi

Plusz nekem van hogy anyám ilyenkor is dolgozik szóval..:D

Csak irogatok akivel jónak látom..vagy akivel lehet..Twitchezek ha van valaki fent és zenét nyomatok.. Csak várom hogy teljen már el a nap,mert ez csak arra jó hogy emlékeztessen,mennyire nagy pazarlás,fos és keserves volt ez az év is..

19 F

2018. dec. 31. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!