Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ti miért nem vagytok sikeresek...

Ti miért nem vagytok sikeresek a nőknél/férfiaknál?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Én régen ugyan olyan bajban voltam ezügyben,mint itt ti is,szóval,ha tudjátok,hogy miért nem sikerül egy párkapcsolat akkor miért nem változtattok ezen?:)

Szóval a fenti kérdés csak álca.:D


Én 20 éves fiú vagyok.


Régen rengeteget voltam itt és pontosan ugyan ilyen kérdéseket tettem fel,mint ti.


A kérdésetekben benne van a válasz,szóval jól tudjátok,hogy mi a probléma.


.


De ti miért használtok kifogásokat? Mert ezek csak FÁJDALOMCSILLAPÍTÓK.

Írjátok le ide nekem kérlek,hogy ti miért vagytok sikeresek az ellenkező nemnél! Teljesen biztos,hogy tudok választ adni.



Tudom én,hogy mikor arra gondolsz,hogy miért stagnál az életed és miért nem teszel érte az az önfejlesztés pokla,de ez nagyon jó dolog.


Én segíteni szeretnék nektek,mert tudom,hogy milyen szörnyű ez az állapot,amiben az itteni kategóriában lévő emberek vannak.

:)


Én aztán tudom,hogy miről beszélek.


Az egész kiskorom borzasztóan telt a társas ami a társas kapcsolatokat illeti és még most is rengeteg utóhatása van és még korántsem tökéletes még.


Én régen feküdtem az ágyamban és csak simán sírtam a sötétben és egyfolytaban csak azt gondoltam,hogy ez szar,az szar,úgy rossz,ez nem fog menni stb



Itt leírhatjátok nekem azokat a dolgokat ami miatt rosszul érzitek magatokat.


"Miért gondolod azt,hogy a pároddal boldog lennék,ha magaddal sem vagy az?"


2018. dec. 31. 21:55
1 2 3 4 5 6
 11/53 A kérdező kommentje:
#10 El sem hinned mennyi csúnya embert latok párral.:O
2018. dec. 31. 22:15
 12/53 anonim ***** válasza:
Nekem azért nincs, mert képtelen lennék beszélni személyesen, sok az elvárásom és én azt a lányt keresem aki otthon ül és nem a többszás ismerősével lóg facebookról. Magyarán a depressziós és az elvárások miatt. Meg mert még itt GYK-n sem találok olyan 14-18 közötti lányt aki meg is felelne az elvárásaimnak (igazából kb annyi hogy nem olyan ribi mint a legtöbb:D) és mellém való lenne. Nekem ezért esélytelen.
2018. dec. 31. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/53 anonim ***** válasza:
92%

Régen azért, mert félénk voltam.

Most meg azért, mert legfeljebb akkor találkozok nőkkel, ha boltba megyek.

2018. dec. 31. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/53 A kérdező kommentje:

#12 Viszont ez a probléma nalam is fent áll.:D Ez az egy amiben nem szeretnék semmit tanacsolni,mert a szemelyes beszed nekem sem megy.:)


Viszont azon kell elgondolkodni az embereknek,hogy ne használjak a kifogasokat fájdalomcsillapítóként.:) Persze nekem is van még sok ilyen dolog amit nem merek megtenni.:)

2018. dec. 31. 22:19
 15/53 A kérdező kommentje:
Most nem valaszolok tobbet,de szerintem sokan el sem olvasták a leírast csak a kerdest.:D De viszont mindegyikre tudtam valaszolni,szóval ebbol latni,hogy minden sikerulhet es ezt csak a fejunkben levo dolgok akadalyozzak meg.:D
2018. dec. 31. 22:21
 16/53 anonim ***** válasza:
90%

Nem tudom. Próbálkozom, próbálkozom, aztán nem érdeklem őket. Próbálom így is úgy is, egyik módszer sem jó. Kipróbálom a PUA technikát, azzal sem működik. Próbálom vagányan, rámenősen, próbálom szerényen. Nincs eredmény. Eltelik 1 év, két év, 5 év, 10 év, és még mindig ugyanaz a nóta.


Magas vagyok, jóképű és sportos. Olykor emiatt kezdeményeznek nálam nők, de csak a legrondábbak, akik semmilyen vonzalmat nem ébresztenek bennem, tehát nincs értelme összejönnöm velük, csakhogy legyen valakim.

2018. dec. 31. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/53 anonim ***** válasza:
Ja, és 36F.
2018. dec. 31. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/53 anonim ***** válasza:
48%
Tizenéves aszex vagyok, zárkózott és csúnya. (:
2018. dec. 31. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/53 A kérdező kommentje:
Egy kettot még írok. 16 os. Próbáltad már inkabb magadat adni es úgy ismerkedni,hogy nem gorcsosen akarod?:D
2018. dec. 31. 22:28
 20/53 anonim ***** válasza:
0%
Igen. Az a baj, hogy nekem a kifogásaim ezen a téren valósak. Például ha kifogásolok egy lányt, akinek kintvan mindene és úgy öltözik mint egy átlagos mai lány, vagy esetleg már volt valakije, akkor ez nem fog változni, és ezek nálam valós problémák. Mert én nem akarok "tapasztalatot" szerezni, mert mi értelme ha csalódás a tapasztalat, nem igaz? Én egyből a tökéleteset akartam megtalálni, épp ezért nem is volt még senkim :)
2018. dec. 31. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!