Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ti miért nem vagytok sikeresek...

Ti miért nem vagytok sikeresek a nőknél/férfiaknál?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Én régen ugyan olyan bajban voltam ezügyben,mint itt ti is,szóval,ha tudjátok,hogy miért nem sikerül egy párkapcsolat akkor miért nem változtattok ezen?:)

Szóval a fenti kérdés csak álca.:D


Én 20 éves fiú vagyok.


Régen rengeteget voltam itt és pontosan ugyan ilyen kérdéseket tettem fel,mint ti.


A kérdésetekben benne van a válasz,szóval jól tudjátok,hogy mi a probléma.


.


De ti miért használtok kifogásokat? Mert ezek csak FÁJDALOMCSILLAPÍTÓK.

Írjátok le ide nekem kérlek,hogy ti miért vagytok sikeresek az ellenkező nemnél! Teljesen biztos,hogy tudok választ adni.



Tudom én,hogy mikor arra gondolsz,hogy miért stagnál az életed és miért nem teszel érte az az önfejlesztés pokla,de ez nagyon jó dolog.


Én segíteni szeretnék nektek,mert tudom,hogy milyen szörnyű ez az állapot,amiben az itteni kategóriában lévő emberek vannak.

:)


Én aztán tudom,hogy miről beszélek.


Az egész kiskorom borzasztóan telt a társas ami a társas kapcsolatokat illeti és még most is rengeteg utóhatása van és még korántsem tökéletes még.


Én régen feküdtem az ágyamban és csak simán sírtam a sötétben és egyfolytaban csak azt gondoltam,hogy ez szar,az szar,úgy rossz,ez nem fog menni stb



Itt leírhatjátok nekem azokat a dolgokat ami miatt rosszul érzitek magatokat.


"Miért gondolod azt,hogy a pároddal boldog lennék,ha magaddal sem vagy az?"


2018. dec. 31. 21:55
1 2 3 4 5 6
 31/53 A kérdező kommentje:
Szabó Péter nem randiguru. Ő egy nagyon jó ember aki borzasztó korulmenyek kozott nott fel,sikerult megvaltoztatnia azéletét és most másoknak segít. Bryan szerint ő a legjobb motivációs előadó ma a világon". Pedig Bryan egy profi.
2018. dec. 31. 22:43
 32/53 anonim ***** válasza:
Ja, hát akik gátlásosak, azokon nemigen fogsz tudni segíteni, hiába mondod nekik, hogy ne legyenek azok, tudják ők azt, hogy nem kéne, de hát attól még azok maradnak. Az ellenség ismert, de csak ők maguk győzhetik le.
2018. dec. 31. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/53 A kérdező kommentje:

Hajléktalan volt 10 évig a 30 as kora előtt és egy panelrol is le akart ugrani.

Most 3 év utan egy 35 milliós hitelt fizetett vissza. Es 0 hitele van.

2018. dec. 31. 22:44
 34/53 A kérdező kommentje:

32# Miért ne tudnek segíteni?:D

Neked nem konnyebb valami,ha valaki motiválni vagy segíteni szeretne teged? Megerősítest szeretnek adni nekik.:)

2018. dec. 31. 22:45
 35/53 anonim ***** válasza:

egyébként rendben is van a segítséged..pont most mikor annyian otthon búsulnak egyedül


respect

2018. dec. 31. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/53 anonim ***** válasza:
24-es vagyok) Velem is folyton ezt csinálják. Nem értik meg hogy 1-2 jó szó jól tud esni. Én értem, mert én szinte sose kapok egy jó szót se, még itt is csak a szidást kapom. Sőt ha valakinek eddig segíteni akartam, és áthívtak facebookra, rákérdeztem hogy mi a baj és insta tiltás :D Ne foglalkozz velük csak jobban elkeserítenek
2018. dec. 31. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/53 anonim ***** válasza:
36-vagyok) Így van, sokan búsulnak itthon egyedül, ahogy én is. Csak én minden egyes nap
2018. dec. 31. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/53 anonim ***** válasza:
94%
Dehogy volt hajlektalan, csak beeteti az embereket a sztorival. Es ebbol lesz gazdag.
2018. dec. 31. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/53 anonim ***** válasza:
7-es kommentelőnek minden elismerésem az öszinte gondolataiért.
2018. dec. 31. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/53 A kérdező kommentje:

38 as. Én nem hiszek neked.:)


Ez az a dolog ami miatt nem biznak egymasban az emberek.


Egybol a gazdagsaggal es a beetetéssel jossz.

De mégis rengeteg embernek segített és segít most is. Mindenki csak a jó multjabol ismeri őt és te is csak mendemondakbol ismered. En még el is fogadnám,ha nem lenne igaz a tortenete,mert a sok sok segítséggel mar rég kompenzalta ezt. Rengeteg embernek segített.

2018. dec. 31. 22:57
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!