Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nem tudom mi van velem!?

Nem tudom mi van velem!?

Figyelt kérdés
Az utóbbi hónapokba lelkileg telljesen szét estem, nem szeretem a családi környezetem nem szeretem az embereket akik körülvesznek, rájöttem hogy biszexuális vagyok és van egy barátnőm akit eggyáltalán nem érdemlek meg és emiatt nagyon bűntudatom van... csomószor furdul meg mostanában a fejemben az öngyilkosság és sajnos rendszeresen is vagdosom magam... a szüleim illetve a barátaim is tudják rólam hogy bi vagyok de még is úgy érzem mintha elfolytanám magamban. Nagyon szorongok és állandóan csak sírok.... veletek volt hasonló és van valami segítségetek?

2019. jan. 1. 20:23
 1/5 anonim ***** válasza:
75%

Vagdoss paradicsomot.


És akkor elmehetsz a burger king-be.

2019. jan. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?Gondolom fiú vagy ha Elek névvel regisztráltál.
2019. jan. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem, nem vagyok fiú... lány vagyok, ez a név csak az inkognitó kedvéért van.. és 16 éves vagyok
2019. jan. 1. 21:49
 4/5 FüligJimmy88 ***** válasza:
Szerintem első lépésként megkérdezhetnél más biszexuálisokat, vagy homoszexuálisokat, hogy ők hogyan tudták megélni ezt az állapotot. Van is ezzel foglalkozó fül ezen az oldalon, lehet, hogy inkább ott kéne feltenned ezt a kérdést, vagy ráírni emberekre, akik hasonló cipőben járnak. Meg egy pszichológust is jó lenne felkeresned, ha már ennyire súlyos a helyzet, tudom hogy sokan viszolyognak tőle, de hidd el, megéri. Amúgy meg pont abban a korban vagy, amikor a legtöbb változáson mész keresztül a legrövidebb idő alatt... Ezen mindenki átesik, van, aki könnyebben átvészeli ezt az időszakot, van, aki nehezebben. Te sokkal nehezebben, de ezzel igazából nincs gond, csak tudni kell kezelni. Valószínűleg a pszichológus is ezt fogja mondani, azzal a különbséggel, hogy személyre szabott tanácsot fog tudni adni, hogy merre indulj el. Meg hát ő szakember, én csak a tapasztalataimból meg az olvasottakból merítek.
2019. jan. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
a nőknél a biszexség nem nagy truváj, jelentős részüknél ez fenn áll bizonyos mértékig
2019. jan. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!