Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Otthagyjam az egyetemet?

Otthagyjam az egyetemet?

Figyelt kérdés
Elso eves joghallgato vagyok itt a vizsgaidoszakban. Minden vizsgamat januarra vettem fel ami tudom butasag volt es konkretan kezdek beleorulni.. Egesz decemberben tanultam de meg mindig van 2 tantargy (MAJT, EAJT) , amikbe bele sem kezdtem es csak 1 hetem van rajuk keszulni ami szinte lehetetlen. Egyfolytaban tanulok, ingerult vagyok es a siras keringet ha ragondolok, hogy nem fogok vegezni a tetelek megtanulasaval. Nem allamin vagyok es mar az is megfordult a fejemben, hogy otthagyom az egeszet, mert ennel tobbet keptelen vagyok tanulni. Fogalmam sincs hogyan fogom ezt birni, ha valami csoda folytan atmennek minden vizsgamon. Valaki jart mar hasonlo helyzetben, esetleg valaki tud mondani valam tanacsot?

2019. jan. 5. 03:01
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Tanulj, mert diploma nélkül egy utolsó senki leszel. Bár igaza van az elsőnek, ilyen mentalitással éhen fogsz halni.
2019. márc. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!