Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért nem válaszol a lány?...

Miért nem válaszol a lány? Megint egyedül maradtam, félek 18/F

Figyelt kérdés

Nem olyan rég megismertem ebben a topicban egy lányt. 18 éves volt mint én és teljesen ugyan abban a helyzetben volt mint én. Ugyan ott laktunk és cuki alacsony volt mint én. Nagyon megkedveltem de 3 napja nem ír :( Nem tudom mi történhetett vele, nagyon aggódom és félek baja esett-e vagy valami... Nem volt semmi előjele, hogy unna, majdnem óránként beszélgettünk most meg semmi... Írtam azóta neki 3x és semmi válasz.

Nagyon rosszul érzem magam mert a lány előtt és most utána is nagyon egyedül vagyok és senkivel nem beszélgetek... Végre találkoztam egy olyan lánnyal (tök véletlen) és most az utolsó ember is cserben hagy akiben bíztam :( A magányom megint előjött.

Lehet ez nektek most ez fura mert nagyon személyes de kérlek bennetek ne írjatok rosszat és ne ítéljetek el. Segítőkész kommenteket szívesen várnék. Ti is szoktatok ilyet csinálni? Ez normális? Nem mondtam semmi durvát, csak felajánlottam a lehetőségét máshol beszéljünk ne itt. Ennyivel ijeszthettem el de mondtam ez nem kötelező csak egy ötlet. Nektek ez sok lenne? Válasz nélkül ignorálnátok? Mert azért már beszélgettünk egy ideje és szép hosszú levelekben.

Fog válaszolni? Ti milyen gyakran nézitek az üzeneteiteket itt vagy milyen gyakran jártok ide fel? Mert eddig tényleg naponta írt és majdnem óránként. De napi többször most 3 napja semmi.


Remélem Gabriella olvasod ezt és minden rendben van veled, csak szó nélkül hagytál és rettegek mi lehet veled és hiányzol! A beszélgetéseink és minden ami te vagy hiányzik! Csak adj valami életjelet, akármit. Én nagyon megkedveltelek!


(Nem tudom sért-e szabályt de kérlek adminok ne töröljétek ezt! Nekem ez fontos és segítőkész kommenteket is várok)



2019. jan. 5. 22:05
1 2
 11/12 anonim válasza:
34%

Te egy igazán kedves és aranyos fiú lehetsz, legalábbis amit így az írásaidból kikövetkeztethetek. Nagyon sajnálom ezt a Gabit aki téged elszalasztott és nem válaszol neked :( Nagyon meg kell becsülni az ilyen fiúkat mert tudjuk milyen a mi korosztályunk... Kevés ilyen becsületes és őszinte, tiszta szívéből szerető srác van mint te. Le a kalappal és ne csüggedj! Ha így cserben hagyott ez a lány akkor nem is neked való és nem is ÉRDEMEL MEG! Csak maradj ilyen amilyen vagy és várj arra, hogy valaki felfigyel rád. Mert fel fog! És majd mindennél jobban megbecsül majd és szeretni fog! Kitartást és fel a fejjel. Ez nem a világ vége!

L

2019. jan. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

lehet hogy talált magának egy másik srácot


a mai világba igy megy ez

2019. jan. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!