Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ki van még rosszul a magánytól...

Ki van még rosszul a magánytól? :/

Figyelt kérdés

Nem alszok, kíváncsiskodok inkább :)

Ha lehet az okoskodó kommenteket most hagyjuk, az érdekel hogy hány ember van akinek a baráti száma is 0.

Se barátok se barátnő , csak az elkeseredett unalmas élet



#magány #elkeseredettség #kirekesztett emberek
2019. jan. 13. 06:14
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? :)
2019. jan. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
utolsó sajnos pár nap és 18. 0 boldogsággal gondolhatod mennyi életkedvem van jelenleg. De úgy is csak olyan nap lesz mint a többi és csak egy szám változik, ennyi.
2019. jan. 13. 13:10
 13/16 anonim ***** válasza:

Eddig én is így voltam,igazából el fogadtam már ezt,ha nagyon szeretnék biztosan tudnák rajta változtatni de nem csak én ha nem más is, aki valami akar és tesz is érte, harcol, küzd annak előbb utóbb sikerülni fog bármi.

Sportolni kezdtem és elfoglalni magamat olyan dolgokkal amik érdekelnek így már nem sok időm van ilyeneken gondolkodni.

2019. jan. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Igen, valamit mindenki tud :) Én is tudnék, de hát nem szabhatom meg hogy mikor írjon rám egy ilyen lány aki szeretne is :P Ez ellen pedig Semmit nem tudok tenni hogy nem találom őket.
2019. jan. 13. 13:45
 15/16 anonim ***** válasza:

Ne meséld be magadnak hogy szar lesz a szülinapod mert akkor tényleg az lesz, sokan így vannak mindennel,inkább gondold az és tegyél érte hogy jó legyen, fogd fel pozitívan a dolgokat, mindent csak pozitívan nézz,ha szeretnél egy barátnőt akkor legyenek céljaid,légy vidám, légy pozitív, éld az életed boldogan kezdj el sportolni, edzeni nem kell Arnold Schwarzeneggernek lenned, jó érzéssel tölt el és ha látod magadon hogy mennyire kitartó vagy és az eredményt is plusz kapsz egy bizonyos jó érzést is nagy adag önbizalmat fog adni, ha éled az életed hidd el hogy meg fog találni a szerelem, menj ki a szabadba és éld az életed aztán ha már el fogadtad magadat, van önbizalmad akkor hajrá, lehet próbálkozni ha meg látsz egy csinos lányt, aztán ha esetleg vissza utasít ne érezd rosszul magad légy bátor és kérdezd meg tőle hogy mi a baj veled? Vagy el mondja vagy nem?

Ha el mondja vond le a következményeket,köszönd meg neki és kívánj neki további szép napot,ha újra meg tetszik egy lány akkor próbálkozz nála is, mi veszíthetsz?? Semmit, ezt addig csinálod míg nem valaki azt mondja hogy szívesen ismerkednek veled.

Egyszer láttam már ilyet mikor a gyerek oda megy a lányhoz kb 30 másodperc múlva el is búcsúztak egymástól, mind a ketten jót mosolyogtak, de legalább meg próbálta.

2019. jan. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Hát én nem ez a fajta vagyok.. Nem tudok élvezni már egyedül semmit, nem is érdekel igazán semmi..

Egyenesen NEM akarok olyan lány aki húde jól néz ki meg megfordulnak utána, nekem a természetes "elhanyagoltabb" lányok tetszenek, akiket általába kiközösítenek meg rondának találnak. Szerintem olyan egy igazi lány, nem agyonsminkelve nem haspólóba stb. próbálkozást tuti kihagyom főleg személyesen, edzeni pedig itthon szoktam :) Én csak egy hozzám hasonló visszahúzódó "átlagon aluli" nyugis lányt akarok aki tud szeretni nem a neten éli az életét képek meg xy mennyiségű ismerős/követővel... Aki tényleg elfogad és ki tud tartani egyetlen ember mellett. Ilyet nehéz találni, biztos van csak éppen rohadtul otthon kuksol ahogy én, és nem találom meg :) Ha meg valaki olvassa is talán amit írok, biztos az jön le valami macsó görény vagyok vagy valami 40+os aki fel akar szedni egy fiatalabb lányt.. 14-18 között keresek szóval már megkaptam azt is :D

Azért köszi egyébként

2019. jan. 13. 14:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!