Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Tartós magánszféra hiány,...

Clay Morrow kérdése:

Tartós magánszféra hiány, egyedüllét hiány milyen "gondokat" okozhat?

Figyelt kérdés

Eddigi életem során számtalanszor és sok ideig is volt időm magamra, illetve egyedül maradni. Szeptember óta ez nagyon felborult és azóta egy kezemen meg tudnám számolni hányszor voltam egyedül egy lakásban/házban. Nagyon igénylem, de sajnos hosszú ideje óta nem adatik meg.


Kikészíthet egy magának való, magányos típusú embert ennek a hiánya hosszú távon? Mert előreláthatólag maximum nyáron következhet ez be..


2019. jan. 26. 23:43
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges, de nem tudom biztosan, próbálj meg azért néha el vonulni.
2019. jan. 27. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Részben igen, mert pl.: a gondolataidba nem tudsz rendet tenni a magány hiánya miatt, illetve egyfajta belső frusztráltságot érzel. Próbálj meg meditálni, amikor egyedül vagy, illetve tudatosan kikapcsolni magadat a környezetedben, és csak a feladatra koncentrálj. Füldugó használata csak részlegesen tudná megoldani a helyzetet.
2019. jan. 27. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
De ezek mind nem működnek, mivel tudom, hogy még valaki a házban, közelemben van és bármikor megzavarhat. Eddig az otthonom volt a "menekülőm", de mióta nem menekülhetek ide, mert nem vagyok totálisan egyedül nagyon frusztrál.
2019. jan. 27. 14:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!