Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Volt már olyan érzésed, hogy...

Volt már olyan érzésed, hogy ha meghalnál, akkor mindenki örülne?

Figyelt kérdés
Engem mindenki utál,és emiatt vagyok folyton magányos. Akármilyen kapcsolatot is teremtek,mindig szétesik,már rendesen magamat hibáztatom folyton,hogy elrontok dolgokat,mindig nekem kell felelősséget vállalnom bárkiért is,az egész életeméért. Valaki már a halálomat is kívánta. De hiába próbálnám helyrehozni,folyton engem hibáztatnak,rendesen szégyellem saját magamat. Ha az ember elkövet egy hibát,akkor nem kaphat semmilyen esélyt,hogy kijavítsa. De ha nem is követek el semmilyen hibát,akkor is valamiért mindig én leszek a hibás. Miért szenvedek ebben az életben? Miért nem kaphatok valami jót is ebben az életben?

2019. jan. 28. 17:31
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Elismerem.. Mert mindenki mellett megy valaki, engem meg soha az életbe nem szeretett senki. Hiába vagyok "csak 18" éves ha sose volt barátnőm, ha depressziós szar senki vagyok akinek esélye sincs semmire mert minden amibe kezdek szaródik elfelé és semmi se jó, semmi se jön össze. Lehet hogy függök mert csak szeretetre vágyok, ez van.. De legalább minden egyes nap bánhatom hogy megszülettem :)
2019. jan. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
OK! DE! Gondolj arra, hogy minden múlandó! Fontos a párkapcsolat, de az nem a másik felünk, hanem csak az amúgy teljes személyiségünk kiegészítése. Értem ezalatt, hogy nem is szabad valakinek a nyakába ekkora felelősséget tolni, hogy tőle várod azt, hogy valakinek érezd magadat. Pl nekem 26 éves koromban jött el a nagy szerelem. Tehát neked az 8 év múlva lenne, ha élnél akkor. És mindent megadott, amit az ember egy kapcsolattól várhat. Konklúzió: sem függőség, sem türelmetlenség miatt nem kell öngyilkosnak lenni.
2019. jan. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Az van, hogy nekem minden gondom megoldódna. Tudom, nem vagyok hülye. Szeretni tudnék, azt mondják biztos nem, de igen. Tudom hogy milyen vagyok jobban ismerem magam..

De mivel most megint volt egy kisebb csalódásom és eleve is elegem van az egészből és nem fogok várni, ugy döntöttem inkább feladom az egész életet. Nekem ennek igy tovább nincs értelme. Vagy megérted vagy nem. Ezt azért irtam le hogy elhidd hogy nem mindenki csak sajnáltatja magát.. Akárhogy ugy tűnik, vannak akik tényleg szarul vannak, lehet hogy gyenge is vagyok ez van nem tehetek róla. Könnyebb és végleges kiút.

2019. jan. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
És antiszociálisan vagy játszmaként kezeled azt a faktort, amilyen gyászt fogsz generálni és szenvedést okozni ezzel? (Mivel a korod alapján feltételezem, hogy vannak szülők, testvér, egyéb rokon stb)
2019. jan. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Családom sincs.
2019. jan. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Teljesen egyedül élsz? Milyen ingatlanban? Saját, vagy bérelt?
2019. jan. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
1 beteg családtagommal. Az nem számít családnak szerintem
2019. jan. 30. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!