Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Magányos vagyok mivel sosem...

Tpanna00 kérdése:

Magányos vagyok mivel sosem volt még kapcsolatom. Hogyan tudnék ezen változtatni? 18/L

Figyelt kérdés

Napjaim úgy néznek ki, hogy felkelek reggel és megyek be a suliba majd haza... Nem igazán megyek nagyon máshova, A-ból B-be. Nincsenek is nagyon barátnőim, 1-2 akivel suliban elvagyok és nagyon ritkán elmegyünk kávézni vagy valami programot kitalálunk. Mivel Budapestiek vagyunk igaziból mindig van program és az egyik lány mindig elrángat ilyenekre (aminek örülök és annak is, hogy ilyen jó barát és tudja noszogatni kell :D)

Egy nő nem nagyon tudom hogyan tud ismerkedni, hogy őszinte legyek :D Nem szólítok le senkit (véleményem szerint nem nekem kell) viszont fürkészem a tekinteteket és próbálok jeleket adni de senki sem vevő ezekre és nem is érdeklek senki :( Amit nem csak úgy mondok mivel mondom figyelek. Próbáltam már beszélgetést kezdeményezni mondjuk a pultnál vagy ilyesmi de semmi :/

Alacsony vagyok ami talán tényező lehet valakinek, de ezen kívül semmi extra. Barna hosszú haj, kicsit sportos.

Mindig egyedül voltam és most is. Csak azért már benne vagyok a korban és örülnék egy kis boldogságnak :)


Vannak még ilyen lányok mint én? Mit gondoltok? Ez normális? Min tudnák változtatni vagy mit csináljak?



2019. jan. 29. 20:58
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

igen, és ott rontják el, hogy záros időn belül a farkuk mérete lesz a téma vagy verbálisan vagy vizuálisan egy kép formájában :D


van egy srác, aki úgy ismerkedik, hogy 10 sorban leírja a komplett életét, azt is, hogy hanyas a lába meg hogy a mamájával él és hány jószágot tart, ő látja el őket, komoly kapcsolatra vágyó szerény fiú stb. ez a csali...na kicsit kell csak vele beszélgetni, tőle is jött a kép...:D

2019. jan. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
57%
Hmm komolyan kíváncsi vagyok, hogy ilyenkor hány privátot kap egy lány...egyszer kiírok már egy kamunkérdést, hogy megtudjam :D.
2019. jan. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Nem a pasik miatt vagy magányos, normális baráti kapcsolataid sincsenek. Keress valami hobbit, ott emberek között vagy és akár szerelmet is találhatsz.

Akinek van némi élete az negyed annyit nem pörög a kapcsolatokon mint aki egész nap csak ül és álmodozik az igaziról. Túl sok szabadidőd van, tapasztalat.

2019. jan. 30. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Maximálisan átérzem a helyzeted. Igaz én fiú vagyok, de sokszor érzem azt, hogy magányos vagyok. Voltam már pár buliban, de valahogy mindenki talált csajt csak én nem... már valamennyire beletörődtem. Mondjuk a kollégium egy minimálisan javitott ezen.
2019. jan. 31. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 zetsu99 válasza:
Szerintem sem baj, hogy alacsony vagy. Én szemely szerint például az alacsony lányokat kedvelem. Szerezz magad köré fiúkat, kezdj beszelgetni velük, ha sok fiú van körülötted (akár barát, akár csak egy ismerős) sokkal vonzóbb leszel, és tolongni fognak utánad a pasik, még kedvedre válogathatsz is.
2020. ápr. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!