Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért van az hogy valakinek...

Miért van az hogy valakinek magányos élet jut?

Figyelt kérdés

Sosem voltak barátaim, mindig egyedül voltam. Régebben hiába próbáltam barátkozni, senki nem foglalkozott velem, aztán elfogadtam hogy egyedül vagyok. De nagyon unalmas így az élet. Barátnőm sem volt. Valószinüleg nem is lesz, mert ismerkedni sem tudok.

Nagyon zavar hogy ennyire egyedül vagyok, de nem tudok mit csinálni hogy változzon ez.


Miért érdemel valaki ilyen életet?


22 éves vagyok.


2019. febr. 3. 20:49
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
27%
Nem tudom, és te mit keresel még itt? Tudtommal a 10 évesek ilyenkor már csucsiznak
2019. febr. 3. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
18%
Sokan vannak így, köztük én is.
2019. febr. 4. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
35%
Az eleve elrendelés gondolata nagyon káros. Leginkáb rajtad múlik, hogyan élsz.
2019. febr. 4. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
49%
De tudsz csinálni bármit, csak nem akarsz.
2019. febr. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nincs olyan, hogy jut és olyan sincs, hogy bármi is járna alanyi jogon az életben. Azt kapod, amiért teszel és amint feladsz valamit, azzal elveszed magadtól a lehetőséget, szóval miért is érdemelnél bármi mást? A szociális skillek mindenki által tanult dolgok, bármikor fejleszthetők, szóval egyáltalán nem lenne késő kezdened magaddal valamit. Ja, hogy ahhoz felelősséget kellene vállalnod a sorsodért és neked kell tenned és nem másoktól várnod a csodát? Szar ügy, de üdv a való életben, más is így kezdte!
2019. febr. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!