Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért csinálják ezt egy idő...

Miért csinálják ezt egy idő után az emberek?

Figyelt kérdés
Egy idő után közömbösek/közönyösek lesznek velem szemben,és ez nagyon bosszant. Miért kell ezt csinálni? Mit csinálhatok rosszul? Mással is van ilyen?
2019. febr. 21. 18:53
 1/7 anonim ***** válasza:
96%
Mert nem érdekled őket.
2019. febr. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%
Maradj szellemileg autonóm. Ne függj. Különösképpen ne függj másoktól. Olyanokkal tarts fenn kapcsolatot, akikkel kölcsönös egymás iránt az érdeklődés.
2019. febr. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%
Mert unalmassá, fárasztóvá válsz. Ne akaszkodj rá másokra.
2019. febr. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%
Nem lehet, hogy túlságosan rájuk akaszkodsz, pl. minden nap írkálsz nekik stb? Vagy esetleg az esetek nagy részében panaszkodsz? Ilyenkor szoktam látni ezt a viselkedést.
2019. febr. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
78%

Kérdező, olyan nincs, hogy egy hibátlan valakit minden indok nélkül kerülnek.


Lehet van egy tulajdonságod, ami másoknak taszító.


Volt pl egy nő aki nagyon belemászott mások aurájába és nem ismerte a határait; vele ezért volt mindenki távolságtartó.


Volt egy lány, aki mindenben a rosszat látta, ha vele voltál rossz lett a kedved.


Az ilyen esetekben nincs vagy nagyon halványan van valami, amivel ezt kiegyensúlyozhatná az illető.


Én pl nagyon borongós voltam, sokat panaszkodtam és csodálkoztam, miért kerülnek az emberek egy idő után. A testvérem világított rá erre és elkezdtem dolgozni; megváltoztam és ezzel a környezetem is másképp áll hozzám. A kollégákkal jól kijövök, vannak barátaim, a hangulatom pozitív, a negatívat efészségesen tudom megélni és a közérzetem is jobb.


Kérdező;


- Nem lehet, hogy túlzottan nyomulsz a többiek felé?

- Nem lehet, hogy sok vagy a társalgás alatt?

- Nem lehet, hogy van egy kellemetlen stílusod? (okoskodás, butáskodás, stb)

- Nem lehet, hogy mélabús vagy?

- Nem vagy pesszimista?


Végezetül; ettől nem leszel rossz ember, csak akad valami, amin dolgozni kell. Hidd el, utána büszkébb nem is leszel majd! :)

2019. febr. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
*és elkezdtem dolgozni RAJTA (bocsánat, lehagytam egy szót :) )
2019. febr. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
49%

Te miért sértõdsz meg azon, ha közömbösek? Ha bunkók lennének, azt még megérteném, de nem tud mindenki olyan aktív és figyelmes lenni mindenkivel szemben, tehát nem tudom erre minek megsértõdni.

Kerülnek, vagy megszakították veled a kapcsolatot? Vagy csak simán nem annyira közlékenyek? Lehet hogy te reagálod túl és elvárod, hogy mindenki folyton rád figyeljen, közben ehhez képest talán sokan unalmasnak tartanak. Önmagában még nem gond, ha valaki unalmas és fárasztó, de ha még el is várja, hogy folyton rászegezõdjön a figyelem...

2019. febr. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!