Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Erdemes még élnem?

Erdemes még élnem?

Figyelt kérdés

Soha nem volt barátnőm,se haver, semmi ,kamaszkorban sem. Nehezen kommunikalok emberekkel.

Legrosszabb hogy baratnom nem volt, 26 lassan 27 leszek essoha nem volt,de meg beszelgetes se sokszor.

26/F


2019. márc. 4. 00:10
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez egy olyan dolog ami sajnos nem jön magától. Tenni kell azért h csajod legyen
2019. márc. 4. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen
2019. márc. 4. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Menj pszichológushoz. Egyedül nem tudod megoldani, viszont a pszichológussal néhány hónapon belül megoldjátok, képes önbizalmat csöpögtetni beléd, és kísér a próbálkozásaid kezdeti nehézségein át.
2019. márc. 4. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
65%
Nekem sem volt soha senkim, és pont ugyanannyi vagyok mint Te, de ettől még nem áll meg az élet, megy tovább minden.
2019. márc. 4. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Másik kérdésnél, hatos és hetes válaszok:

https://www.gyakorikerdesek.hu/tini-parkapcsolatok__parkapcs..

2019. márc. 4. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
49%

Én is pont 26 éves férfi vagyok és én is egy hónap múlva leszek 27. Barátaim nekem se nagyon vannak, nőm már volt egyszer 20 éves koromban, fél évig együtt éltünk, aztán szétváltak útjaink. Előtte azt hittem, hogy valami rettenetes nagy szám, de a végén már untam a párkapcsolatot. Most elvagyok, dolgozgatok, sportolok, gyúrok, számítógépezek, túrázok, bringázok és nem kínlódok ilyen baromságokon. Simán le tudod kötni magad mással is, hidd el. A munkahelyemen elég sok srácnak van nője és azt látom, hogy akkora birkákat csinálnak belőlük, mint a huzat. Az egyiket éppen most csalta meg a barátnője, az leitta magát és öngyilkos akart lenni, a másikat meg taxisofőrnek használja és viteti magát mindenhova másik két barátnőjével együtt. Kajak elmegy a 3 csaj moziba, cukrászdába vagy Mekdonácba, a gyerek meg addig kint ül a kocsiban és várja, hogy mikor kell rendelkezésre állni. :D

Most őszintén, hiányzik ez neked? Az a helyzet öreg, hogy ti csak belehergelitek magatokat ebbe az egész párkapcsolat dologba. A társadalom beleverte a hiszékeny és naiv elmétekbe, hogy ha nincs nőtök, akkor alsóbbrendűek vagytok, ti meg el is hiszitek és meg akartok felelni az elvárásoknak. Pedig ez nem olyan dolog, mint az oxigén vagy a kaja, hogy tényleg szükséged van rá, mert az csak a fejedben van jelen, hogy te enélkül nem bírsz élni.

2019. márc. 4. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
27%
6#, egy kicsit elszédültél. Már te is érzed, belátod?
2019. márc. 4. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Engem gyerekkent is bantottak az iskolaban stb. Tul naiv voltam mindig mindenkivel szemben. Az osszes eddigi parkapcsolati probalkozasom kudarba fulladt. Jelenleg munkam sincs. Szoval, rn magam sem ertem minek elek. Sajnos elolrol semmit sem lehet kezdeni. Ilyen emberrel meg, mint en hosszabb tavon senki nem maradna meg. Egy nagy nulla vagyok.
2019. márc. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Pont megfelelőek a körülményeid arra, hogy nyugodtan élj, élvezd az életet, hobbijaid legyenek.

Ha mégis szükséged van valakire, járj emberek közé, és légy nyitott.

2019. márc. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!