Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van értelme leélni egy életet,...

Van értelme leélni egy életet, ha úgy se lesz párkapcsolatom?

Figyelt kérdés
Még sosem volt barátnőm,szerintem ezek után nem is lesz,így családom se lesz. Bár a családalapításról már rég lemondtam. Van értelme ez nélkül leélni egy életet? F
2019. márc. 10. 07:45
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
72%
Ne beszélj be magadnak ilyeneket, ne értékeld le magad,én is így éreztem magam,nekem sem volt még 21 évesen sokak szerint ez gáz, de nem foglalkozok velük, tudom hogy egyszer sikerülni fog, de hidd el nekem ha teszel érte biztos vagyok benne hogy sikerülni fog, csak nem szabad soha sem feladni,tűz ki magad elé célokat és kezd el őket, gondold át mi lehet veled a baj? szerintem semmi sem, csak te beszéled be magadnak, ha megtaláltad mi nem tetszik magadban? változtass rajta,hidd el ezekután jó lesz, sportolj, hajrá :-)
2019. márc. 10. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Párom úgy gondolta, hogy egyedül fogja leélni az életét.


Ő viszont tervezett családot "alapítani", ergo örökbe fogadni néhány idősebb gyereket.

2019. márc. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
41%
Nincs értelme egyedül leélni egy életet, hiába magyaráz a sok nagyokos.
2019. márc. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2019. márc. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Na erre a kérdésre én is még keresem a választ, így rohadt sz*r érzés élni, pláne hogy látod, hogy már a fiatalabb ismerőseid is már rég babáznak...


"Miből gondolod, hogy sose lesz barátnőd?"

Pl. mert már 33 leszek és még egy csókig se volt szerencsém eljutni, soha...

2019. márc. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Ha ez vígasztal ismerek egy srácit aki 40 és ugyan itt tart. Szerintem az a bajotok, hogy nem szeretitek a nőket, csak akartok tőlük valamit. Ezt a nők megérzik és menekülnek. Az adott pasi pl. azt akata, hogy babusgassam mint egy gyereket, az anyukája legyek. Ez nem lett kimondva, csak úgy viselkedett. Nekem meg 30 évesen nem kellett egy 40 éves gyerek. Ha gyereket akarok majd szülök.
2019. márc. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
41%
Ha csak sírtok és picsogtok nem is lesz semmi. Ne legyetek már puncik. Ha egyedül vagy az nem csak a másik hibája. Néz magadba rinyagép.
2019. márc. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 róbert dávid ***** válasza:
35%
nincs értelme,szerintem is mondj le
2019. márc. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!