Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nincs nagyon szociális életem,...

Nincs nagyon szociális életem, így hol ismerkedjek?

Figyelt kérdés
2019. márc. 20. 16:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
14%
Attol függ. Hàny èves vagy milyen nemű?
2019. márc. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
17%
Na ez a kérdés engem is megillet. Ha gondolod írj rám.
2019. márc. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
ne interneten.
2019. márc. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Ne interneten, akkor sehol.
2019. márc. 21. 18:48
 5/15 anonim ***** válasza:

így van, akkor valószínűleg sehol.


vagyis hát te tudod, próbálkozhatsz neten is...csak ne lepődj meg, ha x időnként mindig oda fogsz jutni, hogy leráznak. nem fog kialakulni semmilyen személyesebb kötődés, így ha neked továbbra is ilyen problémáid lesznek, mindenki csak rinyálásnak fogja venni, és minél hamarabb le fog építeni.


ha személyesen történne ugyanez, ott a másik fél is jobban átérezné a problémád, mert látja rajtad. ott már csak akkor fognak leépíteni az igazás segítőkész emberek, ha azt látják, reménytelen vagy.

2019. márc. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nekem sincs, egy családtagom van vele is alig beszélünk, ez minden. Én neten próbálkoznék, ott tudnám is nézni például ha egy lányt megismernék, miket oszt meg, úgy egyszerűbb kiszűrni a normálatlan pózolgatós alulöltözött csitriket, de nekem itt se megy, szóval nem tudom.. Ha csalódni akarsz mégtöbbet az életbe akkor akárhol ismerkedhetsz, főleg neten.. De ki tudja ha szerencsés vagy és valaki értékel téged akkor neten is lehet sikered :/
2019. márc. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Neten sincs sikerem, nincs normális oldal manapság.
2019. márc. 23. 09:49
 8/15 anonim ***** válasza:

nem az oldallal van a gond, hanem az emberekkel...az értelmes emberek nem ismerkednek ilyen "oldalakon", mivel van más forrásuk.


az ilyen oldalakon pont ugyanilyen emberek vannak fenn, amik tele vannak mindenféle negatív tulajdonsággal, csalódottsággal...és persze természetesen mind azt akarja, hogy őt hallgassák meg, így pedig meg vannak sértődve, ha csak olyan emberekbe futnak bele, akikkel nem lehet mit kezdeni.

2019. márc. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Kedves kerdezo

Nem muszaj. Ha egyedul akar lenni,semmi gond.

2019. márc. 25. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Azzal egyet értek h az emberekkel van a gond.. Nekem például sose volt barátnőm, de ilyen nem is kellene :( Mindegyiknek csak a macsóság meg a pénz..

Kérdező volt már barátnőd, csalódtál? Vagy csak olyan vagy mint én, akinek egy különleges visszahúzódó lány kell és képtelen vagy ismerkedni? :/ Én is rohadtul el vagyok keseredve, kis 12 évesek már smárolgatnak én meg soha meg se öleltem senkit :/

2019. márc. 25. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!